Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik mellszívó nem tartalmaz...

Melyik mellszívó nem tartalmaz szelepet? Melyik mellszívó a legjobb?

Figyelt kérdés

Vettem tomee tippee kézi mellszívót, amit most már meg is tanultam végre jól használni. Kb egy hónapja használom. Minden szopi után kifejem a maradékot. Napi egyszer szerelem szét fertőtleníteni, a szelepet is ki szoktam venni, mert csak így lehet jól fertőtleníteni. Ez egy kis tölcsér szerű szilikon anyagból készült bizgentyű, amin a tej csöpög bele a tartályba. A gond a szeleppel van. Sajnos elgyengült, kiesik. Van hozzá pótszelep, de én nem csak egy hónapig szeretném a fejőmet használni, szóval vagy vennem kéne hozzá szelepet (de nem találtam) vagy vennem kell egy új fejőt (akár elektromosat is), mert úgy is akarunk még egy babát, szóval ki lesz használva.

Járt már valaki hasonlóan, hogy kilazult a szelep? Leírná, hogy melyik volt, hogy azt véletlenül se vegyem meg? Tudtok olyat ajánlani, amí hosszabb ideig működik?

Egyébként útálom a tommee tippee cumisüveg formáját, az utolsó 10ml alig akar odafolyni a cumiba, a cumisüveg formája miatt, és ki se tudja babám szívni egykönnyen az utolsó 10-15ml-t. Minden cseppért keményen megküzdök:D


2010. szept. 25. 08:48
 1/2 Szipi_22 válasza:
Vegyél Avent-et, az nekem bejött!! A gépi, tök jól sziv, és nincs ilyen probléma a szeleppel, ráadásul a cumisüvege is szuper, és minden kompatibilis mindennel, tehát a via pohárra is tehető egy kiegészités amivel cumisüveggé alakitható, illetve mind a cumisügeg, mind a via pohár beleillik a kajamelegitőbe... :-)
2011. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy válaszoltál, de már befejeztem az aktív fejést. Egy ideig a szekrényben lógott a fejőm, nővéremtől kaptam aventet, és 2 napja, hogy elővettem, mert még anyatejes a babám, és akartam tejpépet csinálni neki. Szóval tulajdonképpen újra fejek néha:D A tommy jobban szívott
2011. jan. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!