Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Medela swing mellszívóval...

Medela swing mellszívóval tapasztalatok?

Figyelt kérdés

segítsetek kérlek,használtan akarom venni ,írjátok le mik a tapasztalatok..,hány sebességben szív ,milyen erősséggel stb..érdemes e megvenni.

köszi.


2010. szept. 25. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit én használtam az Medela volt az biztos, de nem mernék rá megesküdni, hogy swing. Ami biztos, hogy nagyon jól szívott, ez 3 fokozatos volt, és nagyon erős. De azért mert nekem jó volt, nem biztos, hogy neked is az lesz.
2010. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet kicsit off, de talán segít... Nekem nincs ilyenem, hanem az alap mellszívóhoz kölcsönöztem Lactina Electric nagy teljesítményű mellszívót. Hát az maga volt a tökély. Nem mertem venni, hiszen elég drágák (a Swing ha jól látom most is 40e felett van), a Lactina pedig csak a motor kölcsönzős havi 8e-éert, a melleddel, tejjel éritnkezp részt kell megvenni mint alap szett. Nekem nagyon bejött. Ha most kellene, megint nemvennék, hiszen nem tudom kipróbálni, hogy jó-e nekem, és ha nem jó, nem elég hatékony, akkor elég nagy pénzkidobás. Azt hoyg hol tudsz kölcsönözni, a Medela honlapján megtalálod.
2010. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, mellszívók bérbeadásával foglalkozom, és sok eltérő tapasztalattal találkoztam már, az biztos hogy a Medela Swing nagyon szuper. Megvenni vagy bérelni? attól függ, meddig kell. A bérlésnél kevesebbet kockáztatsz, mert ha mégsem válna be, 1 havi díjat buksz. A medela mini electric kevésbé erős. Az Aventtel is elégedett a többség, . üdv, Julia Vecsésről
2011. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Most 3 hós a második babám. Kaptam kölcsön egy Swing-et az első hetekre, hogy kipróbáljam. Gondoltam ha nem válik be, akkor jöhet megint a kölcsönzés, ha meg beválik, akkor veszek használtan a Teszveszen-Vaterán (az én kéz alap mellszivóm pohár-tölcsérjét rakom rá, nem ami a szettben van hozzá). És kijelenhetem, a Swing szuper. Az elején van úgy 1 perc mig stimulálja a mellett, azaz beinditja a tejet, aztán meg jöhet aminek jönnie kell... :)) Kicsit lassabb mint a Lactina Electric bérelhető, de nem lényegesn, igy vettem magamnak 25-ért, használom ameddig kell aztán megpróbálom és is használtan eladni. Szval bárki olvassa még ezt a kérdést a későbbiekben, bátran ajánlom a Medela Swing-et!
2011. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, most látom hogy te is írtál ( 01-29 16:00 vagyok) örülök hogy neked is bevált! És az is tök jó benne, hogy amint írtad, a saját kézidhez csatlakoztathatod, így jobban szeretné a mellhez érő részekből a sajátját használni, akkor elég a motort kölcsönkérni vagy kölcsönöznie. További eredményes használatot :)
2011. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!