Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatok az Avent kézi...

Tapasztalatok az Avent kézi mellszívóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Aki használta, leírná a tapasztalatait? Érdemes megvenni?
2009. jan. 28. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudok véleményt mondani, csak annyit hogy jobb at elektromos mert az rendesen kiszívja a tejet, a kézit viszont megerőltető használni és ha nem szívod ki rendesen a tejet, begyulladhat a melled és lázad is lehet.
2009. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon megvagyok vele elégedve. Egy kicsit drága de nekem megérte megvenni. Elég sok tejem van (hál isten) így muszáj fejnem, először egy nevesincs kézi mellszívót használtam amivel nem sokra mentem, aztán úgy döntettem megveszem kerül amibe kerül, és nem bántam meg. Olyan erővel szív mint a baba:)
2009. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ezt használom, nagyon szeretem :)
2009. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A babám születésekor 3 óránként fejtem vele,mert a kisfiam 3 hétig az intenzíven volt,de olyan jól tudtam vele fejni,hogy még a többi babának is jutott tejcsi.Azóta csak szopizik a kisfiam(8 hónapos).
2009. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legjobb!!!!
2009. jan. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én nem cseréltem volna le egy elektromosra. Semmire. A védőnő is ezt tartotta a legjobbnak azok közül amiket addig látott.
2009. jan. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, sokat segítettetek.
2009. jan. 29. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!