Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tapasztalatok ezekkel a...

Tapasztalatok ezekkel a szoptatós melltartókkal? Beváltak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A kettő között vacillalok. Mit gondoltok róluk, melyik jobb, tartósabb?


2022. szept. 19. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2.at kaptam. Nem szerettem. Kb semmit nem tart. Úgy álltak benne a melleim, hogy sehogy. Cserébe nem volt benne szivacs, bármit vettem fel, a bimbóm átütött.


Az elsővel nincs tapasztalatom


En végül nem hordtam szoptatós melltartót, hanem a regi sajátjaimat.

2022. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én jelenleg itthon lidls szoptatós trikóban vagyok melltartóbetéttel, de valóban még így is átüt sokszor... ha menni kell, 1 régi melltartóm épphogy jó.
2022. szept. 19. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az első volt, nagyobb mellre nem igazan praktikus, merevítő nélküli, nem tart, elcsuszkal... Kisebb mellű nőkre lehet jobb
2022. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem picit másabb volt, de az elsőhöz hasonló, teljesen bevált


A 2: az szoptatós trikóvalmegyenértékű..kb semmit nem tart

2022. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első van, én nagyon szerettem, mert kényelmes és praktikus. Nekem kicsi mellem van, A-B határ, így nekem nem hiányzott a merevítő belőle, a helyén marad. A szivacs amúgy benne nem túl vastag, egyszer az egyiket sajnos kimostam melltartókosár nélkül, abban látszik, hogy van egy törés, úgyhogy csak kosárban mosd. Amúgy én még mindig hordom őket, pedig több, mint fél éve nem szoptatok.
2022. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Első van, 90 DD, nagyon kényelmes és praktikus
2022. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az első van, 85B méretben. Imádtam szoptatás alatt, és még most, utána is ezeket hordom. :)
2022. szept. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor ez el is dőlt:)

méretazonosak ezek szerint, jó az a méret ami másból is? 85B melltartókat vettem eddig. a szivacs akkor bírja a hajtogatást? hogy hajtottátok le, "begyűrve/hajtva" a mell alá, vagy simán lehajtható ahogy van és a baba ráfekszik?

5 A kosár alatt mosozsakra gondolsz?

2022. szept. 20. 05:41
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, nekem ilyen műanyag kosaram van:

[link]


Bírja a hajtogatást amúgy a szivacs, én csak simán lehajtottam, és ráfeküdt a baba. Amit nem bírt nálam az a pár kiló vizes ruha volt valószínűleg a mosógépben :D Szerintem méretarányos.

2022. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
wow mik vannak, még nem is láttam ilyet :) köszi!
2022. szept. 20. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!