Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok a...

Mik a tapasztalataitok a H&M-es melltartókról?

Figyelt kérdés
Kinézet, ár, strapabíróság, stb.

2016. jún. 28. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora mellee venned? Nagyra nem jo
2016. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
75B.
2016. jún. 28. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

kinézetre és árban is jó, de nekem valahogy egyik se volt túl kényelmes, pedig már próbálkoztam párral, mert amúgy tetszettek volna

így a strapabíróságáról nem tudok nyilatkozni

nekem nem jött be, de lehet másnak jó (75c amúgy)

2016. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, de általábban csak leárazásokkor veszek,mert nem mindig strapabíróak. Nálam általában fél-1évet bírnak ki, a merevítőjük szokott kijönni.A New Yorker-es melltartóim jobb minőségűek, illetve a Marks&Spencerben szoktam jókat kifogni (szintén akciós időszakban).
2016. jún. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A minőség igazi ócska kínai... kinyúlik nagyon hamar. Amúgy olcsó és normálisan néznek ki. Szóval ha nem hosszútávra tervezel akkor jó lehet.
2016. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ;)
2016. jún. 28. 23:09
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem elég jók és tartósak. Van egy bizonyos fazon, fajta, ami szuper jól néz ki, tök szépen kiemeli a cicijeimet. Van kb 2-3 különböző fazonú, mindegyik jó, és kényelmes. Nekem tök sokáig is bírják, feltéve, hogy nem mosod össze valamivel, mint én a múltkor az egyiket lol.
2016. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem is elég sokáig bírják, de elég ritkán veszek, mert nem tetszik annyira ez a sok csipke. Nem szeretem, hogy választhatok a csipke és a sima között. Lehetne átmenet, de ez már nem ide tartozik. :D
2016. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!