Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Volt olyan akinél második...

Volt olyan akinél második gyerkocnél több tejcsi volt ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Várom második babámat és aggódom hogy úgy járok mint az elsőnél. Fél évig tudtam szoptatni csak annyira kevés volt a tejem. Esetleg akinek másodiknál több volt a tejcsi az tudna nekem pár biztató szót írni? Néztem hogy van ilyen szoptatós sör (karalmaz). Hatásos? Szívesen fogadok jó tanácsokat 😊
2022. szept. 26. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Igaz, én nem tudok a fő kérdéshez hozzaszolni, nekem mind a 2x ugyan annyi tejem volt.


Viszont a karamalz szakomra egy nagy humbug.

2.szoptatás közepe fele tök rászoktam. Megittam napi 2 dobozzal simán. Hát 1 cseppel sem lett több tejem 🤷‍♀️

2022. szept. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 😊
2022. szept. 26. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Az első már a kórházban is pótlást kapott, itthon 4 hónapig szenvedtünk aztán úgy döntött, hogy nem kér több mellet (órákig szenvedtem a szoptatással, végül mindig kellett tápszer).

A 2. iszsz volt, majdnem 3 éves volt mire teljesen leszokott, soha nem kapott tápszert.


Semmit sem csináltam másként.

2022. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez biztató köszönöm 😊
2022. szept. 26. 09:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindhárom gyerekemet próbáltam szoptatni, és a kis mennyiség miatt mindháromnál kellett pótlás is. Sorban ennyi ideig szoptak: 3, 14, 33 hónap. Mindegyikkel próbáltam tejszaporító mindenfélét, lehet, hogy végül az is hatott és a kicsi azért akart ilyen sokáig szopizni 🙂 az első nagyon nagy baba volt és lusta volt szenvedni azért a pár kis kortyért, szerintem ezért is nem akart szopizni tovább. Mindegyik gyermekemre az jellemző, hogy egyáltalán nem voltak betegesek az oviban, szerintem nem ettől függ.
2022. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!