Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás érgörccsel.Van...

Szoptatás érgörccsel.Van kiút,vagy hónapokig szenvedni fogok?

Figyelt kérdés

Egy hónapos a babám,igény szerint szoptatom.Kb egy hete kezdődött a pokoljáráson,iazonyatosan fáj mindkét mellbimbóm szoptatás közben és két szoptatás között is.Ezenkívül viszket,ég,nyilal a mellem és az izmaim is fájnak.A védőnö szerint érgörcs,azt tanácsolta,hogy szedjek fájdalomcsillapítót.

Szeretnék szoptatási tanácsadótól is segítséget kérni mert őszintén szólva annyira fáj non-stop (éjszaka sem tudok tőle aludni) hogy azon gondolkozom,feladom.Pedig nagyon szeretnék szoptatni de ezen az áron nem.Belebolondulni nem akarok.

Volt valaki hasonló helyzetben?Van erre megoldás?A védőnö szerint ügyes a babám,szerinte nem a mellretétellel van a gond.

Elkezdtem magnerotot szedni,hátha,meg melegítem a melleimet amikor tudom de eddig semmi nem hozott enyhülést.Konkrétan sikítva sirva szoptatok és rettegek,hogy mindjárt megint kel a baba és enni akar.Szörnyen megkeseríti ez a mindennapokat.


2022. okt. 17. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pl. én! Köszönöm! Bal mellemet érinti. Iszonyatosan fáj, szúr, ég érintésre is. Én is azon gondolkodtam, könnyebb lenne tápszerezni már. Közben meg tudom, hogy a babának a szopi a legjobb. Szenvedek, de megpróbálok kitartani.

Köszönöm!

jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, 7 hetes a baba.😄
jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Előtte utána melegíts jó meleggel, amig a bimbi meg nem puhul. Nekem is ez volt/van, napokba telt mire rajottem. Szopi utan hutottem inkabb mert egett az egesz azthittem az fog segiteni, de nem, a meleg! Tunet az volt h szopi utan kifeherdett a bimbi majd elkezdett zsizsegni es kemenyedni (mint amikor fazik). Melegen kell tartani (jah ugy hogy kozben faj ha barmi hozzaer :D..)
febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!