Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehetséges hogy nem elég a tejem?

Lehetséges hogy nem elég a tejem?

Figyelt kérdés
A kislányom rengeteget van cicin…órákat…van amikor elalszik rajta..leválik, de egy idő után sír és ugyanúgy szopizik tovább..hallom ahogy nyel, főleg az elején de utána már nem…a bimbóvédőbe látom hogy van tejcsi…ha nincs cicin szinte mindig uvolt 6 hetes…azt mondta a vedono tatsak ki es szoptassam tovabb..ma felhivtam a gyerekorvost hogy irjon tapszert a biztonsag kedveert irt is de o is papolt hogy ne adjam fel es ha kell legyen egesz nap cicin…igy is egesz nap cicin van de igy enni is alig van idom meg inni…masrol nem is beszelve…

2022. nov. 18. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Ezért ajánlatos mérlegen lemérni a babát szopás előtt és utána, a különbözet a kiszopott tejtől van.
2022. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Pedig ez normális hisz növekedési ugrása van. Pici a gyomra és hamar feldolgozza a tejet. Szóval van elég tejed ha van elég pisis ( esetleg kakis mert van ahol csak heti egyszer kakil)pelus és hízik.
2022. nov. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Növekedési ugrása van,ez ilyen lesz pár napig.Most állítja be magának a tejet a következő időszakra.Lesz még 3 és 6 hónaposan is.
2022. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Amugy fel is adhatod, persze, a te dontesed. Boldog mama boldog baba, ugye.

De ha meg egy picit kitartasz, akkor a helyzet normalizalodni fog es nem lesz ennyit cicin. Novekedesi ugras, nezz utana.

De tudom, idegtepo, nekem is az volt. En szoptatas kozben ettem-ittam amugy, nem csinaltam belole nagy ugyet. Kell is, foleg inni kozben 😊

2022. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Növekedésugrás


Kitartás, pár nap és jobb lesz

2022. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hat hete ez megy, vagy pár napja? Utóbbi esetben ne nyúlj a tápszerhez!
2022. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a szoptatós hely mellé egy nagy palack vizet készíteni, meg kekszet, gyümölcsöt stb. Biztos láttál már ilyen "upsz, leettem a babát" mémeket. Wc-re menni meg főzni cikis szoptatás közben, de enni-inni simán lehet.
2022. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Születéskor még mogyorónyi a gyomra.
2022. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!