Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vasárnap leszünk 4hetesek....

Vasárnap leszünk 4hetesek. Miért van az, hogy napközben bármennyit is eszik nem nyűgös és alszik, este viszont szopi után mindig sirás, és nyűgösködés van. A hasa fájhat, de akkor napközben miért nem csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 25. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


Lehet, hogy a hasa fáj, általában estére jön ki rajtuk sajnos.Az Infakolt próbáljátok ki ez segít a gázok ellen, és a DM-ben lehet venni pici tubusos baba masszázs krémet a pocijára, azzal masszírozd neki. Én is sokat használtam amikor pici volt a csajszim, és jobb volt utána neki.


Remélem tudtam segíteni.

Kellemes Karácsonyt kívánok.

2008. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pocija fáj, de nálunk miután elmúlt a hasfájás, az esti bömbi megmaradt, aztán rájöttünk, hogy estére egyszerűen elege van, és nyűgi :-)
2008. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eleinte nem volt ilyen probléma csak most a napokban, de hát akkor valszeg a pocija fáj..
2008. dec. 25. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínü poci, főleg ha húzza a lábát.

Adj neki FLP-s Aloe vera activatort, kilónként 2 cseppet.

A hasfájás is általában este jön, napközben nem, és a babák amúgy is nyűgösebbek már este.

2008. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!