Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos a kislányom....

15 honapos a kislányom. Kicsit kezdek aggodni azon h állandoan enne. Bármennyit eszik pl. ebédre utánna is mindig mondja h mámá mámá pedig nem éhes. Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
Ilyenkor adok neki egy kis gyümit rágcsálni v kekszet.Nem kövér baba pont jó testalkatú.Van vki igy a babájával?Sokan mondták h vigyem el vérvételre nézessem meg.De lehet h csak szeret eszegetni.
2010. febr. 12. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal semmi gond, ha normálisan eszik, és még mellette kap nasit is, főleg ha az gyümölcs. Még mindig jobb ha alig enne. Lányom 1 éves, eszik, de nem mondanám nagy evőnek, elég vékonyka. Mi voltunk kivizsgáláson emiatt (vér, pisi), de a lelete rendben volt.
2010. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 15 hónapos kisfiam is állandóan eszik,még sem nőtt egy dekát sem 1 éves kora óta.

Leszaladgálják,ő is mondja,hogy "hamma",de ezt mondja a teára a poharában is.

2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a héten volt 15 hónapos!Már én is gondolkodtam hogy felteszem ezt a kérdést:)Kb.1 hete iszonyuan sokat eszik és sokszor.Óránként rág valamit(mondja hogy nyám-nyám-ekkor éhes)Én megkérdeztem a gyerekorvost és azt mondta hogy ez lehet egy fejlődési ugrás is azért eszik ennyit.Többet eszik mint egy felnőtt!Engem ez igy megnyugtatott!
2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az én kislányom 18 hónapos múlt de kb2 hónapja nekem is egész nap jön és kiabál hamma hamma!Pedig rendesen eszik fözelék husival stb. de akármit és akármennyit adok enni neki minden kevés.Nem dagi 9kg.Az orvos azt mondja adjak neki gyümölcsöt de akkor is nagyon rossz és félek mi lesz késöbb,ha megszokja,hogy egész nap eszik.
2011. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!