Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Iszonyatos hajhullásra mit...

Iszonyatos hajhullásra mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kisfiam, szopiztatok, és kb 2hete elkezdett cefetül hullani a hajam, de annyira, hogy már foltokban nincs, sőt a frufrumbók kb fél cm szélességben hiányzik körbe e homlokomnál!!!Kértem beutalót kivizsgálásra, de 2hét múlva van időpontom! :( !

Addig mit tehetnék?Elkezdtem szedni a vasat, hátha segít, de hallottam samponokról hajszeszekről amik jók ilyenre!Tanácsok??


2010. szept. 29. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. pont ennyi ideje szültem, pont így hullik a hajam. derékig érő göndör, sötét és kilátszik a fejbőröm...nagyon agasztó. nekem azt mondta egy barátnőm, hogy a baba kb fél éves koráig elment a haja nagy része, aztán elkezdett nőni. Szóval talán van kiút.
2010. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem már van egy nagylányom, 4 éves!Őt 2 évig ciciztettem, de akkor nem hullott ennyire!!Ez most nagyon durva!!Most készülünk lagziba!Be kellene festetnem, de azt sem merem!

Kitartás neked is, és ha majd valamit megtudok a dokitól esetleg gyógyszer, vagy valami készítmény ami jó rá majd megírom hátha segít neked is!

2010. szept. 29. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullott szülés után, így ahogy nálad a 4.hónap körül már elől volt két kopasz foltom a halántékomnál, aztán egész gyorsan kinőtt(pár hónap múlva), de úgy utáltam, tele voltam bébihajjal, nem tudtam mit kezdeni vele, állandóan zselézni kellett.
2010. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszi. Én már nem szoptatok, most vettem bánfi sampont me szedek béres activált. Ja, és én befestettem a hajamat, lehet nem kellett volna, de legalább akkor nem volt folt (csak közelről...). Kérdezhetek?

Érezted már úgy hogy rosszul vagy a fáradtságtól? Úgy értem mindenem fáj (hol a hasam, fejem, hátam, szívem) meg mintha össze akarnék esni de még soha, szédelgek. A gyomromra kell szednem gyógyszert, az kikészült, de sok a problémám a férjemmel. Voltam vérvételen és minden jó. Vagy ez a depresszió?

2010. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami vitamint mindenképpen (Flavin7, aloe Vera gél, Flavon Kids stb.). A doki biztos ki tudja deríteni, h mi lehet az oka, ez lehet vitaminhiány, de lehet hormonprobléma is. A vitamin tuti nem árt, úgyhogy azt kezd el szedni folyamatosan
2010. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajajajjj, en is majdenm megoruuultem, azt hittem megkopaszodok, szules utan 3-4 honappal, olyan bo ket honapig tartott. aztan ELMUUUULT!!! en megprobaltam sokat kiengedve hordani a hajam, hadd hulljon, jo a lakasban nem lehetett, de ugyis mindig a kertben-utcan voltam es hullasztottam, fesultem. aztan egyszercsak megallt. :)))) es elkezdett visszanoni. kitartas. :)))
2010. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,én is így vagyok,már második babámat szoptatom,rettenetesen hullik,de elöl nőlnek a babahajaim!Mi már 6 és fél hósak vagyunk.Elmentem háziorvoshoz,de cseszett vérvételre küldeni,mondtam állandóan fáradt vagyok,ez nem kialvatlanság(remélem jól írtam),hol a fejem,hol hasam,valamim mindíg fáj,olyan vagyok mint egy öregasszony.A válasz:szoptatás alatt is szedjek tehesvitamint,meg kaptam vasat.Még nincs hatása!
2010. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9 hósom van, most kezd talán csökkenni a hajhullásom. De már kb a felére csökkent a tömege, és le is vágattam inkább a hosszút.


Vitamint szedek. Nagyobbik lányommal is ez volt. Nekem csak a szoptatás abbahagyásával szűnt meg teljesen a hajhullás :(

2010. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!