Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Már több, mint 1 éve nem...

Már több, mint 1 éve nem szoptatok, de még mindig jön tej a cicimből. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. nov. 28. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Fél éve nem szoptatok, minimális tejem a mai napig van

Anyám annó hugomat összvissz 3hónapig tudta szoptatni, aztán elapadt a teje teljesen

Rá 5évvel újra belövellt neki (nem volt terhes meg semmi ilyesmi) és még mindig van neki is minimális teje pedig ez közel 3 éve volt


Valószinű normális a te verziód is, ha nem jár fájdalommal és nem nagy mennyiség ami van

2022. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha nagyon zavar háziorvos/nőgyógyász ír fel apasztó gyógyszert
2022. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
1-es, tesók közt ott mekkora korkülönbség van?
2022. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év szoptatás után még 3 (!) évig volt tejem. Többször voltam dokinál,csak a türelmet, vizesruhát ajánlotta. Meg hogy ne nyomogassam. Szépen lassan elapadt.
2022. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. Fél éve nem szoptatok, de nem akar elapadni az egyik mellemből a tej, és kénytelen vagyok néha fejni, mert időnként be is gyullad, fájdalmas csomók szoktak lenni.

A másikkal semmi gond nem volt.

2022. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2 ev mulva, addig meg tejleado reflexem is volt.2,5 evig szoptattam.
2022. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3as

Nem tudom hogy érted a kérdést

Hugom után nem született több gyerek

Anya nem volt már terhes utána (el van kötve, meg hugom kései gyerek tehát anya 43éves volt mikor szülte)

3hónapos volt mikor elapadt anya teje

5éves volt mikor valamiért újra elkezdett termelődni a tej (a terhességet teljesen ki lehet zárni) és most 8éves hugom, anyámnak pedig még mindig van teje

Az orvosok azt mondták a hormonok játéka

Semmi rendelleneset nem találtak nála

2022. nov. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
35%
A párodat kérjed meg, hogy helyettesítse a gyermekedet. Lehet, hogy nem fog ízleni neki a tej de ennyit igazán megtehet. Nem fog begyulladni a melled.
2022. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, lehet hogy nincs párja. Másrészt elég sok fura ember van, aki pl ezt taszítónak meg természetellenesnek érezné.


Holott a szarvasmarha tejét meg liter számra issza...



Mondjuk én szívesen kiinnám, üresre 🥺 Csak nekem nincs gyerekem, sem feleségem/barátnőm

2022. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 évig préselhető volt tej szoptatás befejezése után. Nagyon lassan, fokozatosan apadt el pedig még pótolnom is kellett amikor kapta a babám. pár naponta feszült kicsit, ekkor tusolás közben kicsit kifejtem. Gyógyszert szedni nem akartam rá és kényelmetlenséget sem okozott.
2022. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!