Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Normális ez? Csaszaroztak...

Normális ez? Csaszaroztak január 29. -én, azóta szoptatok, márciusban már egyszer megjött (5napig tartott ) és a mai nap folyamán megint megjött? Semmi előjel nem volt tegnap, hogy ma menszesz lesz.

Figyelt kérdés
Január 29.-én csaszaroztak meg, gyönyörű kislánynak adtam életet, egyszerűen imádjuk. Szóltatok, így reméltem egy darabig meg nem kell a menszesszel foglalkoznom, de március 6.-ÁN megjött, 11.-ig tartott, teljesen normális vérzés volt mint előtte. Mindig napra pontosan jött meg szinte ,mielőtt terhes nem lettem. A dokim is mondta teljesen normális az 5napos vérzés. Ám a mai nap folyamán megjött megint, kicsit gorcsolok is. Sose jött meg egy hónapban kétszer, kicsit mégis ijedten, hogy mi van?! Férjemmel 6het után voltam együtt, csütörtökön voltunk együtt, megszakítással de nem aggódók hogy terhesség lenne a háttérben. Csak kicsit aggaszt hogy megint megjött, nem tudom normális e, hormonok játszanak velem vagy más van a dologban. Valakinek volt már így császár után ,szoptatás alatt hogy egy hónapban kétszer menstrualjon? Bécsi hogy kicsit össze vissza, de most a fejemben is össze visszásság van emiatt😅

2020. márc. 30. 18:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam hogy nem élénk piros hanem inkább barnás bordó meg még nem olyan erős, de kiváncsi vagyok mi ez.
2020. márc. 30. 19:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy 24 napos ciklus. Nincs ebben semmi különös. Majd beáll.


A menstruációt nem érdekli a naptár.

2020. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha 11.-ig tartott és ma 30.-a van, akkor hol 24 napos ? 6.-tol kel számolni ?
2020. márc. 30. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
6-tól kell számolni bizony!
2020. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor az be zavart hogy a terhességet a menszesz utolsó napjától számolják

Bocsi!

Remelem vissza áll 29 naposra mint volt 😅

2020. márc. 30. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet is az utolsó menstruáció első napjától számolják. -.-
2020. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja oke nem kell levenni a fejem 😘
2020. márc. 30. 20:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem így nézett volna ki.
2020. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jesszus, ennek nem itt van a helye...
2020. márc. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!