Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy alakult a ciklusotok...

Hogy alakult a ciklusotok szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Mikor jött meg az 1. menzesz? Milyen hosszú lett a ciklusotok a szülés előttihez képest? Egyből rendszeres lett vagy összevissza jött meg?

2022. dec. 13. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igény szerinti, éjszaka is legalább 2x szopizó baba mellett kerek 6 hó 1 hétre jött meg először. Kicsit talán erősebb volt, mint szülés előtt, de ezt betudhatom annak is, hogy most rendszeresen szedek vasat. Más különbség nincs. 30-32 napos ciklusaim voltak előtte, most kíváncsian várom a következőt.
2022. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóan szopizott, mint az elsőnél, 6 hónapra jött meg nekem is. Az első ciklusom utána rövidebb volt (20 nap körül), de aztán beállt a korábbi 25-27 napra.
2022. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem 7 hónapra jött meg először, utána 46 napra a 2. (Korábban 30-31 napos ciklusom volt). És azóta semmi, most az 51. napon vagyok, pár napja teszteltem is de negatív. Kisfiam (most 9.5 hónapos) nagyon fogzik, szinte semmit nem akar enni, egész nap csak a cici kell. Lehetséges hogy emiatt nem jött még meg szerintetek?
2022. dec. 13. 14:12
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Előfurdul hogy megjön de utána nem.indjárt menned kell kontrolllra előre is hozhatod.

Nekem 5 hós baba mellett megjött aztán beállt ugyanúgy

2022. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13 hós korában volt 1 napos, amilyen ovukor volt előtte. Bő egy hónap múlva 2 napos, utána újabb 1 hónap múlva normális menstruáció, talán kicsit gyengébb, és nem görcsöltem. Ez volt másfél hónapja. Igény szerint szoptatok, de már eszik mindent a fiam. Előtte 24 napos volt a ciklusom.
2022. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2 évig szoptattam. 8 hónapos volt a lányom, amikor megjött a menzeszem. Rögtön pontos lett. A lányom 2 óránként szopott, nem zavart be. Éjjel is szopott még, csak akkor ritkábban.
2022. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok. 12 éves koromtól 8 napos a menzeszem. Szülés után egy ideig 6 napos lett,de utána sajnos visszaállt 8 napra. És sajnos az erőssége is maradt, konkrétan el akarok vérezni havonta. 33 évesen szültem, most 40 vagyok, de csak erősödik folyamatosan. Alig várom, hogy vége legyen.
2022. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első gyereknél 5hetesen megjött, onnan rendesen beallt 28napra, semmivel nem volt másabb mint szülés elött. 13hónapig szoptattam


Masodiknál 10hónapig szoptattam, 8hónap után jött meg elsőre, majd utána 11hónap után masodjára. Akkor állt be kb

2022. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél 8. héten megjött, ahogy elmúlt a gyerekágyi. Rögtön beállt 30 naposra. Őt csak 4 hónapig tudtam szoptatni, de amikor megjött még teljesen igény szerinti 100 % anyatejes volt.

2. gyerek 5 hónapos korában jött meg, szintén beállt, vele 29 naposra. 3,5 éves koráig szopizott és végig pontos volt.

2022. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6 hónap után jött meg, iszsz mellett, először 50+ napos ciklusok voltak és egyre rövidültek, kb fél év alatt állt be rendszeresre (20hónapos most, még mindig szopizik reggel,délben,este alvásnál)
2022. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!