Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mikorra állt be a ciklusotok? Szopi abbahagyása után hónapokkal később esetleg kimaradt?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kisfiam, 10 hónapos volt mikor először megjött ( 28-31 napos ciklusaim voltak, de onnantól egy se maradt ki), 3 hónapja abbahagytam a szoptatást, utána is megjött rendesen, most viszont nem tudom, hogy ez zavar e be, vagy tesó van a dologban, de 38. napon vagyok, mensi sehol, hőm magasan, cicim feszül ( igaz tejem is még van), szombati tesztem negatív lett. Voltam ma dokinál, aki megvizsgált és azt mondta, hogy amig van tejem az bezavarhat a mensibe, de az is lehet, hogy baba, de a méhem egyelőre nem nagyobb. Szerintetek???
2011. jún. 22. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 6 hós volt mire megjött, pedig 2 éves koráig szopott. a második 38. napra jött meg, majd utána rendesen mindig 27-28ra, mint terhesség eltt is.

de sztem ez nagyon egyénfüggő. a 38. napon viszont már tudnál tesztet csinálni, hm? :))

2011. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja látom már csináltál. :))) bocs. sztem csinálj még egyet, és lehetőleg reggel.
2011. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!