Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 éve nem szoptatok de még...

3 éve nem szoptatok de még mindig van tejem?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán ezt tejnek lehet nevezni. Kereken 3 éve nem szoptatom a fiam. Abban az 1 hónapban amíg szoptattam, sem volt sok tejem, hiába volt hogy 6 órán át cicin volt.

Amint teljesen abbahagytam a szoptatást ,mindig jött ki pár csepp. Nem folyt, nem indult meg sírásra, simogatására, semmire CSAK AKKOR ha megnyomtam. Ez így ment szoptatás elhagyása után még másfél 2 évig. Ha megnyomtam, jött a fehér tej. Volt, mikor édes, volt mikor sós volt(megkóstoltam). Most lassan egy éve nem nyúltam a cicimhez (csak a szokásos havi önvizsgálat, van e csomó stb), viszont a ma reggeli önvizsgálat közben kíváncsiságból megnyomkodtam olyan "fejősen" és sok masszírozás után mindkét bimbón nyomásra megjelent egy egy tűhegynyi átlátszó csepp. Semmi több. Érdemes nőgyógyászt keresni tejapasztó miatt? Vagy ez normális lehet? Mégegyszer mondom percekig massziroztam ,mire kijött.


2023. jan. 3. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Az emlőbimbó izgatása kiváltja a tej elválasztást.
2023. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hormonzavarod van, magas a prolaktin szinted, nem normális. Mindenképpen nézesd meg.
2023. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magas prolaktin csinál ilyet. Gyógyszerrel kezelhető.
2023. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 év után azért jó, hogy eszedbe jut, hogy ez nem jó így 🙄


Doki... hormonzavar.


Nekem mind a 2 szoptatás után (1-1 év) kevesebb mint 1 hónap alatt elapadt.

2023. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális. Nekem a szoptatás abbahagyása után másfél hónappal már nem jött semmi.
2023. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!