Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb elektromos...

Melyik a legjobb elektromos mellszívó?

Figyelt kérdés

Milyen a Saro, Living Lab vagy a Baby Ono mellszívó?


Tapasztalatokat kérek.


Válaszaitokat előre is köszönöm.


2010. okt. 2. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok a válaszokra én is, de csak azért, hogy létezik-e egyáltalán jól használható "fejőgép" ? Nálunk - sajnos - csak kézzel fejés adta a legjobb eredményt, de iszonyú nagy munka és fáradság volt. A fejő eszközök nem ürítették ki kellőképpen a tejmirigyeket és addig kellett kézzel fejni, míg egészen fel nem puhult a mell.
2010. okt. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én meg azért vagyok kíváncsi, mert az első babámnál kézit használtam, de az egyáltalán nem vált be, két hét alatt már fájt a kezem. Most mindenképp keresek valami megoldást, ezért hajlok az elektromos felé és érdeklődők melyik lehet a legjobb, ami árban is elfogadható. Igaz még van időm mert nincs útba a második baba, de már nézelődöm, hogy be tudjak szerezni egy jót olcsóbban, mert biztos szükség lesz rá, s nem az utolsó percben akarok rohangálni, na meg mindent megvenni ami még kellhet.
2010. okt. 2. 16:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Ügyesen, okosan gondolkodsz előre :)


(Amit én írtam az, hogy valóban KÉZZEL kellett kifejni a tejet, nem kézi eszközzel, pl. azzal a bicikliduda-szerű üvegtölcsérrel, mert az éppen csak hogy kiszívta az elejét, aztán nem jött semmi. A mell meg kőkemény maradt.:(

2010. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez személyfüggő...nekem váltig állította egy barátnőm, hogy a tommee tippee-s szívó nagyon jó. nos, szánomra használhatatlan volt. ellenben a kézivel, ugyanabból a márkából, az okés volt. a végére abbahagytam a fejegetést, mert totál összezavarta a cicijeimet.. addig csomós volt, annyira bedurrant, aztan meg semmi. mostanra(3,5 hós), beállt.

2010. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Avent elektromos.


Anyatejleadó vagyok napi 2 literrel. Az első két hónapban kézivel csináltam, hát ez maga a megváltás.

2010. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 79%-oshoz hasonló tapasztalatom van.

Medelát használtam, nem voltam vele megelégedve. Kézzel én is többet ki tudtam fejni. (Mondjuk napi 400 milinél így sem volt több sosem. Sajnos...)

2010. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szintén avent elektromos.

(és szintén tejleadó:) )

2010. okt. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. ÉS az avent közül melyik? Úgy tudom több típusa van. A kérdésben elhangzottak közül egyiket sem ismeritek, vagy használtátok?
2010. okt. 3. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Azokat nem ismerem sajnos.

Aventből csak egyféle elektromos van.


[link]

2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, nem tudtam, azt hittem több is létezik.
2010. okt. 3. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!