Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik a legjobb mellszívó?...

Melyik a legjobb mellszívó? Kézi vagy elektromos? Kinek melyik fajta vált be?

Figyelt kérdés
Nekem avent kézi van,de már nagyon utálom hogy 1 honapba se telik és elkopik a szelepje.És azért elég drága utánrendelni.Minden mellszívóhoz kell ilyen szelep? lécci segítsetek,milyet vegye. Ez ami most van amugy csak kölcsönbe van.
2011. jún. 18. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapig használtam avent kézit, és semmi baja a szelepjének!Minden nap többször, és még éjjel is fejtem!
2011. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
komolyan?én ezt nem értem.énis napi hatszor fejek fél órán át és nekem épphogy kibír egy hónapot.most három hónapos a babám és ma már a harmadik szelepet raktam bele,pedig egy hónapig nemis fejtem.nekem kiugrik a helyéről és megszünik a vákum.
2011. jún. 18. 20:15
 3/15 kisnita ***** válasza:

Szia!

Nekem MAM-os volt és nekem sem volt semmi problémám a szeleppel. Szerettem, elég jól tudtam vele fejni bár sokszor már fájt a kezem a nyomkodástól. Az elektromos azért jobb mert akkor szabadon van a kezed, nem kell nyomkodni, nem fárad el, közbe lehet akármit csinálni. A kórházban én olyannal is fejtem. Nem tudom az milyen típusú volt, de olyan erősen szívott azt hittem letépi a mellem. Kértem is, hogy állítsák gyengébbre, de nem lehetett. De biztos vannak már modernebbek is amiken be lehet állítani a szívó erőt.

Attól is függ, hogy mennyi tejed van, mennyit fejsz ki naponta. Akinek több teje van jobb az elektromos. Nekem sok volt, de elég volt a kézi is. Első időben minden etetés után kellett fejni mert fájt ha nem fejtem ki, de később már elég volt csak este fejni és akkor is meg volt a 300 ml minden este, de volt hogy több is. Ügyesen tele lett a fagyasztó :)

2011. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kézzel tudtam a legjobban fejni.
2011. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


3 gyermekem van. Az első nem szopizott, a második csak rövid ideig, azt most hoszú lenne leírni, hogy miért. Vettünk kézi aventos mellszvó, drága elektromos szuper mellszívót, (tényleg szuper, azt hittem) aztán a harmadiknál megmutatta végre normálisan egy szülésznő, hogyan kell mellre tenni, és hogyan kell kézzel fejni.

Kézzel a leggyorsabb és a leghatásosabb elhiheted...

Próbáld ki!


Jó babázást!

2011. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elektromos Medela, nagyon bevált.
2011. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
medela vált be nekem is.(mondjuk mást nem is próbáltam)kézije is jó,csak fárasztó,majd használtan vettem egy medela swinget,ami nekem nagyon bejött.(újként nagyon drága..)
2011. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap 21:31-es vagyok. Én is a medela swinget használtam, tényleg nagyon drága, tényleg nagyon jó, de kézzel még jobb.


Üdv

2011. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is avent kézi van/volt!

Az elsőt használtan vettem, de 4,5 hónapot bírt nálam (két gyerek után vettem) de nekem minden szopi előtt fejnem kellett 8 hónapos koráig!De nekem 4,5 hó után eltört ott , ahol a pumpáló kart kell bepattintani!Így aznap este rohanás a tescóba és venni egy újat!

De nekem a szeleppel semmi gond nem volt!amit az újhoz adtak azt nem is hasznaltám!


Írj nekik, hátha segítenek! :)


Mondjuk én másfajtát nem próbáltam, de nekem ez nagyon bevált!

2011. jún. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A kézi fejéssel az a gond hogy nem tudom hogykell,meg nagyon érzékenyek a bimbóim és azt sem bírom ha hozzáérek.örülök hogy a fejést még bírom,bár már néha az is fáj.Lehe megpróbálom azt a madelát.bár én tényleg nem értem nekem miért megy tönkre a szelep. A sógórnőmé a mellszívó de már neki is ilyen volt. Bár én napi szinten 3-4 órát fejek,lehet ez is megviseli. Akkor érdemesebb lenne elektromosat vennem?
2011. jún. 19. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!