Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ajánlanátok kajaötleteket...

Ajánlanátok kajaötleteket szoptatás alatt?Főleg ebédre.

Figyelt kérdés
Nem tudok már mit kitalálni, annyi mindent nem lehet enni a baba pocak miatt, h ne puffadjon.

2023. márc. 14. 10:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak azért akartam tartani mert igen, a védőnőtől és mindenkitől ezt hallani... A K betűsek stb.

Így pedig annyi kaja késik, nem tud változatos lenni, ráadásul pont ezeket a zöldségeket szeretem a legjobban. Ami elvben tiltólista.

Viszont ha ennyien írjátok, akkor lehet bepróbálkozkm mindennel, és figyelem a kicsit, és csak azokat zárom majd ki, amelyeknél tapasztalom, h fájlalja a hasát.

2023. márc. 14. 14:36
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lehet enni igen, persze figyelj a jelzeseire.

Ha a vedono maradi, akkor jobban jarsz ha kulfoldi szakmai ajanlasokat kovetsz, sajnos a magyar mindenben lemaradott.

2023. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudnám szegény külföldi anyukák, hogy oldják meg, hogy mindent lefordítsanak magyarra, hogy k betűs-e. Ez egy akkori baromság. Egyéni érzékenység lehet, de ez az egyik legkárosabb tanács, amit egy szoptatós anya kaphat. Rengeteg hasznos tápanyagtól fosztod meg magad. Ha a védőnőd ekkora észlény, jól készülj fel a hozzátáplálásból mert ott is fog cifrákat mondani.
2023. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak a kelbimbótól, kelkáposztától, karalábétól, brokkolitól, karfioltól semmi baja nem volt. Azokat ehettem, amennyit akartam.


A tejet, gombát, halat nem bírta. Nem volt nehéz rájönni. Kísérletezz bátran :-)

2023. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!