Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elapasztás közben fejés?

Elapasztás közben fejés?

Figyelt kérdés
Babám 1 hete leválasztotta magát, azóta egyáltalán nem szopizott. Már akkor is csak 1-2 szopi volt éjszaka, nappal egyáltalán nem, így már nem volt sok tejem. Nem is éreztem, hogy feszülnek a melleim, az utolsó szoptatás óta nem fejtem egyáltalán. Most érzem lassan 1 hét után, hogy az egyik mellem picit kemény és érzékeny, mintha kezdene megtelni. Érdemes lefejni, ha nincs nagyon bedurranva, de érzem hogy feszül? Vagy hagyjam? Mikor érdemes már fejni?
2023. márc. 31. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fejtem, csak amikor már tényleg kb kipukkadt. Kellett neki összesen vagy 2 hét mire elapadt. Ha kellemetlen, vagy fáj, akkor persze, fejj nyugodtan, hogy jobb legyen, max nem 14, hanem 15 nap alatt megy el a tej, nehogy emiatt begyulladjon.
2023. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj akkor egy picit fejj le belőle, éppen csak annyit hogy ne feszüljön.
2023. ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!