Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt reggel egy...

Szoptatás alatt reggel egy 3in1 nescafé-t lehet inni? 3hete nem ittam kávét, és nagyon fáj a fejem, nemsokat aludtam. Ebbe kevesebb a koffein, gondoltam egyet innék.felöröghet a baba vagy nem lesz hatással? Tápszert is kap nem csak anyatejes

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Sima kávét is ihatsz, egy bögre kávétól nem fog felpörögni.
2023. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz hatással, valamennyi koffenit lehet inni. Rendes kávé is beleférne.
2023. ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Lehet normális kávét is inni, egészségesebb is egy expresszó vagy egy latte, mint a 3in1.

De a fejed nem lesz jobb tőle. A koffein nem mulasztja el a fejfájást.

Egy ibuprofennel, amit szintén lehet szoptatás alatt, jobban járnál.

2023. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem felfordultam volna ha nem ittam volna rendes kávét. Nyilván nemi napi 5-öt, de nyugodtan igyál napi 1-2 kávét.
2023. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Értágító hatása van a koffeinnek, talán a magas vérnyomásnál tud segíteni? Nekem néha szokott.

Én is pár hétig elhagytam a kávét, mert gondoltam úgy jobb lesz a babának, de aztán nem bírtam. Nem vettem észre semmi különbséget az ég világon. :) Én is reggelente ittam 3 az 1-bent.

2023. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Napi 2 rendes kávét is nyugodtan megihatsz ha amúgy nincs magas vérnyomás problémád.
2023. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nem tudtam, akkor nem szivatnám magam hetek óta 😅
2023. ápr. 1. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem mindig a folyadék hiánytól szokott fájni a fejem. Mivel szoptatsz, meg több vizet kell inni. Próbáld meg, nekem ha kezd fájni a fejem, megiszok fél órán belül 2 pohár vizet, és el is múlik. Mondjuk én soha nem kávéztam.
2023. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Napi 2 kávét iszom. (Kapszulás tejes kávét) semmi baja a kisfiamnak. Kipróbáltam, hogy mi van, ha nem iszom kávét, ugyanúgy telnek a napok, ha kávézom, ha nem.

Sőt, ha vendégségbe megyünk, néha 1-1 pohár kóla is lecsúszik...

2023. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Napi 2 kávé szintén 🤣
2023. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!