Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki fogyott szoptatas alatt,...

Aki fogyott szoptatas alatt, az visszahizott?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Nem híztam vissza még sokáig
Keveset ettem, mégis híztam.
Sokat ettem, meghíztam
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, azóta sem.
2023. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Es nagyon oda kell figyelned?

Felek nagyon hogy visszahizok 😀

2023. ápr. 3. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tobb kaloriat viszel be, mint amennyit elegetsz, akkor hizni fogsz, igen. Ha kevesebbet, fogyni.

A szoptatas annyiban lenyeges, hogy nyilvan kaloriat eget el. Abbahagyas utan, ha tobbet eszel, mint amennyi kaloriat felhasznalsz, hizni fogsz, igen.

2023. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás vége után kevésbé is lettem éhes. Nem fogytam szoptatás alatt drasztikusan, épp a terhes pocim ment le tőle, de folyton éhes voltam és rosszul voltam, ha kihagytam egy éhezést. Ez megszűnt a szoptatás végével, annyit eszem most, amennyit baba előtt és nem hízok.
2023. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokat is ettem, de a hormonjaim is szórakoztatak rettenet módon szoptatás alatt, ha már ránéztem egy szelet csokira rámugrott fél kiló.

Terhesség alatt fogytam 6kg-t, 2 év szoptatás alatt felugrott +15kg. Mikor abbahagytam a szoptatást, rá fél évre állt rendbe a szervezetem, apránként mennek le a dekák normál étrend mellett.

2023. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szoptatás első pár hónapja alatt sokat fogytam (pedig sokat is ettem, valami hormonális dolog lehetett a háttérben, mert attól a kajamennyiségtől híznom kellett volna, szoptatás ide vagy oda).


Kb. a baba 5-6 hónapos korában kezdtem el visszahízni. Nem igazán sikerült csökkenteni a kajamennyiséget, ezért híztam vissza, amennyit fogytam, meg még egy kicsit, mire a baba másfél éves lett. Most már éppen a túlsúlyos kategóriába esik a súlyom. Dolgozom az ügyön, de nekem babával itthon ez nehéz.

2023. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!