Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bromocriptin mellékhatásai...

Bromocriptin mellékhatásai meddig tartanak?

Figyelt kérdés
Szoptatás abbahagyása után még mindig van tejcsorgás, lombikra készülünk, ehhez orvosi utasításra muszáj elállítani. Tegnap este vettem be egyet, meg ma reggel egy másikat. De ha ennyire vacakul leszek (hányinger,szédülés, fülzúgás és még majdnem el is ájultam, csak be tudtam dőlni az ágyba és elaludtam), akkor nem fogom tudni szedni. Nem lehetek ilyen rosszul egy kisgyerek mellett..

2023. ápr. 27. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb egy hétig borzalmasan fájt a fejem és kicsit hányingerem volt. Vetélés után kezdtem újra szedni. A terhesség előtt is szedtem, de anno mikor először elkezdtem semmi tünetem nem volt tőle.
2023. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és nagyon sajnálom, ami veled történt.
2023. ápr. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!