Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Apasztott valaki tejet bromocr...

Apasztott valaki tejet bromocriptinnel? Mennyi idő alatt hat, mit tapasztaltatok? Mellékhatások voltak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bocsi!Ez engem is érdekelne,mert hasonló cipőben járok!

Próbálkoztál már valami hasonló szerrel????

2011. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pont előtte állok, nincs tapasztalatom, ezért is írtam ki a kérdést!
2011. márc. 30. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked is nagyon sok a tejed???
2011. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos egészségügyi probléma miatt kell elapasztanom
2011. márc. 30. 11:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Most hívtam a nőgyógyászt jövőhét szerdán tud fogadni,utánna én is okosabb leszek.

Írok,hogy nekem mit ajánlott!

2011. márc. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 30. 11:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem rettenetes tüneteim voltak.kiszáradt a torkom,bedagadt,rosszul voltam tőle.Dostinexet kapta,.de az meg ágynak döntött.Minden ilyen tipusu gyogyszernek van mellékhatása.Van még a német Norprolac de azt nem tudtam beszerezni.azt mondják az jobb.
2011. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a gyógyszerrel apasztottam el a tejet az első babával a 3. mellgyulladás után/közben. Elvileg kettő a napi adagja, de én csak egyet vettem be, azt is lefekvés előtt, mert figyelmeztettek, eléggé kiüti az embert. Amennyire emlékszem, különösebb mellékhatását így végül nem éreztem. Talán egy hét volt, mire teljesen elapadt a tejem, első két-három nap még kelett fejnem néhányszor 10-30 ml-ket, hogy ne feszüljön annyira, de különösebben már nem figyeltem a dologra.

Még annyi, hogy a gyógyszer hormontartalmú, és a másik hatása, hogy serkenti a petesejt érést, tehát a szedése alatt meg után fokozottan kell figyelni a védekezésre, ha nem akartok még tesót:) Egyik ismerősöm ezzel esett terherbe 4x is úgy, hogy azt mondták, nem lehet gyereke valószínűleg.

2011. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kaptam ezt a gyógyszert,de rettenetesen rosszul vagyok.Első két nap 2-szer fél,aztán 2-szer 1.De két nap múlva visszaálltam 2-szer fél-re,de így is nagyon rosszul vagyok.Fáj a fejem iszonyatósan,hányingerem van nagyon s szédülök.

Tejem viszont már alig van.

2 doboz gyógyszert kaptam,de nem fogom tudni szedni már érzem.Nem tudom mi lesz velem?

2011. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves első-utolsó! Sajnálom, hogy téged így kiütött. Én már 2 hete szedem, és igaz, hogy nem az igazi a közérzetem, de nem vészes. Néha fáj a fejem és orrdugulást okoz. Sajnos nekem még pici tejem van és az is csomósodik ezért ki kell(?) fejni így lassabban apad. Másnál is csomósodik közben? Ha elapad elmúlnak a csomók, felszívódnak?
2011. ápr. 15. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!