Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos kislányomat csak a...

6 hónapos kislányomat csak a jobb mellemből tudom szoptatni mert 4 hónapja begyulladt a bal mellem azóta pár csepp ami kijön.van remény hogy ott is újra termelődjön?nagyon látszik a különbsèg a kèt mell között

Figyelt kérdés

#gyulladás #kevés tej #Csak egyik mellből
2023. máj. 5. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát rakd mindig előbb a "rossz" melledre, amikor éhes, majd rakd át a másikra enni, majd ha már csak cumizni akar elalváshoz, akkor újra vissza. Hogy minél több inger érje. Aztán majd kiderül. Azért ha be is indul, azért több hetet számolj rá, hogy legyen normális "hozama". És ha lesz is, nem feltétlenül ugyanannyi, mint a másiknak (de a legtöbb nőnek nem egyforma a kettő).
2023. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az első fiam csak jobb mellből szoptatom, mert úgy volt kényelmes, utána szépen visszaállt, pedig nekem is majdnem háromszoros különbség volt a két mell között. Most a második fiam még szopizik, szintén csak jobb mellből, már nem is különösebben érdekel, hogy hogy fog kinézni utána, mert biztos vagyok benne hogy szépen visszaáll majd megint.
2023. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lecsökkent a tej mellgyulladás után, de 1-2 hét alatt visszaállt. Én folyamatosan fejtem is napi 2x (ettől független okból), a mellgyulladás alatt pedig óránként fejtem üresre az érintett mellemet. Végig elfogadta mindkét mellem a fiam, előbb mindig a beteget adtam, és átraktam a másikra, ha éhesnek tűnt még.
2023. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fuu most azért megnyugodtam picit hogy normalizàlódni fog!Persze annak örülök hogy még mindig tudom szoptatni,még ha kevès is a tejem,azért megnyugtató hogy vissza fog àllni,mègha kisebb is lesz.Nem érdekel ez a része
2023. máj. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!