Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicin elalszik, de ha leteszem...

Cicin elalszik, de ha leteszem aludni utána azonnal sír, hogy éhes. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Este 7 óta nem aludt semennyit, csak cicin pár percet, de nem tud elaludni sem valószínűleg azért, mert éhes. Nem tudok egész este szoptatni és így megy ez egész nap hetek óta, mióta megszületett.

Most szopizott, kb 40 g-t (amúgy nem mérem, ma mértem kíváncsiságból), de nagyjából 60 körül kéne ennie, de helyette alszik 10-20 perc után


2023. máj. 9. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba?
2023. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasfájós.
2023. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetek óta megy ez ìgy, akkor ő mèg nagyon kicsi. Pàr hònap múlva màr nem fog ennyit mellen lògni. Ha 10-20 percet mar aktìvan szopott, akkor nem korai utàna az elalvàs. Pròbàld meg, hogy elalvàs utàn ne azonnal, hanem kb. 20 perc múlva rakod le, mikor màr mèlyen alszik.
2023. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagyobbik gyerekem mellől konkrétan nem lehetett elmozdulni sem, mert azonnal ébredt, ha nem voltam szorsan mellette, vagy a cici a szájában. Nem volt semmi baja, nem volt éhes sem.
2023. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A cicivel én is bajban vagyok. 2 hónapos múlt a babám és cicifüggő. Az első gyerekem nem ilyen volt, így nekem is új. Biztos kinevettek, de elmondom hogyan altatok. Az ágyon elalszik cicin és átrakom a babaöbölbe (persze kel, de már kómás) és ott tovább szoptatom. Így amikor mélyen elalszik már nem kell sehova raknom. Ez nálunk bejött. Nem tudom később hogy lesz, majd alakul.
2023. máj. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Nekem amúgy éjfélkor alszik el és 3-6 órát alszik. Előtte is elalszik de hamar felkel.
2023. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!