Meddig kell fejni ?

Figyelt kérdés
A babàm 2honapos ès eleinte kellett fejnem mert begyulladt minden szopizàs utàn .Mèg fejem nappal is de olyankor sîr mert nem sok termelődik hajnalba is igènyli az etetèst olyankor sok a tejem de előtte fejtemvagy 5-6orával.

2023. máj. 21. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Semeddig…úgy ugazábóp nélküle is meg lehet oldani a gyulladást


1.

Nehezen indult nekem, aztán ömlött..

Emiatt azt hittem fejbi kell..

3-4 hét után már nem fejtem…


Tényleg csak annyit csináltam előtte, hogy csak éppen csak pocit végén 10 ml-t fejtem le, hogy ne gyulladjon be, és itt elhagytam.


2. Itt már továbbadtam a fejöm, nem is vettem, mert a nagyobbat szoptattam még, mondom minek… megoldja majd, ha gond lenne

Nah a kórházban belővellt.. nagy gyerk sehol.rázott a hideg.. stb.


Egyszer fejtem le ( a zuhany alatt kézzel csak! Tényleg csak megkönnyebbülésig, hisz többre kinek van energiája?)

Utána kénytelen volt a baba megoldani.


Mire hazamentünk 4. Nap, addigra már csak akkor surrant be, ha szoptatásidő következett ( hiába igény szerint szoptattam, a mellem bizony tudta mikor lesz éhes)


Annyi, hogy ilyenkor a nagyot is megszoptattam, ő már nem igény szerint kapta.


Végül a naggyal közben sikerül letenni..2,5 évesen

Kicsi pedig 2 éves koráig..

( innen már rajtatok múlik meddig, csak amiat írtam le, eredetileg max 1 èvig akartam😉)



Szóval az utóbbi esetem alapján fejés( fejővel) nélkül sem feltétlen gyullad be, csak azonnal a kereslet kínálat beállítására kell törekedni.


Szerintem, ha fokozatosan egyre kevesebbet fejsz, akkor elhagyhatod.


Hajnalban és este mindenkinek kevesebb van.

Többet kell melóznia a babanak, de sokkal zsírosabb, táplálóbb tej érkezik.

A nap folyamán az összetétel folyamatosan változik.

2023. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hajnalban sok van, annak az az oka, hogy aok idő telik el..



Nekem reggel lett sok csak, hajnalban még nem..


1.

2023. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem fejtem a 2 év alatt 1x sem. Hajnalban nekem is sok volt,reggelente tócsában ébredtem.
2023. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!