Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő telt el az előző...

Mennyi idő telt el az előző szoptatás óta? Mindíg a szopi kezdetétől kell számolni az időt? Függetlenül attól, hogy meddíg tartott a szopi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szopi kezdetétől a következő szopi kezdetéig szokták mérni az időt.

Kislányom nagyon lassan evett/eszik, így a két evés között nekem sincs túl sok időm...de hát ez van, majd változik a dolog, és begyorsul majd a Picur.

Amúgy 3 óránként eszik, tehát pl. 10-kor, majd 13 órakor.

2011. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig a végétől a kezdetéig mértem, nagyon lassú evő, 1-3 órákig eszik.
2011. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a gyerekorvos, hogy az előző szopi kezdetétől mérjem, hiszen lehet, hogy eszik akár 20 percig is. Mondtam neki, hogy az én fiam eszik akár egy óráig is, azt mondta, hogy akkor meg pláne. Na de figyeld a babádat, ha éhes, etesd meg.
2011. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!