Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után ki, mennyi idő...

Szülés után ki, mennyi idő után menstruált? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Szülés után a 6.héten kezdtem el fogamzásgátlót szedni,rá 2 hétre megjött,közel 2 hétig megvolt a vérzésem,azóta semmi.Most 3hónapos a babám és 3 óránként még szopik.Felborult ennyire a hormon rendszer?


2010. okt. 12. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 9 hónapig szopott,ez idő alatt 1x 8 hónapos korában jött meg és kb 2 hétig tartott, miután abbahagyta, kb 2 hónapra rá jött meg először normálisan.

2010. okt. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szülés után 3,5 hóap múlva jött meg, majd a lányom 5 hónapos korában, aztán beállt a 28-29 napos ciklusom.

(6 hónapig csak szoptattam)

Nem szedtem/szedek semmit, lányom 19 hónapos, még szopik, aztóta is megvan rendszeresen.

2010. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szoptatás mellett szedhető fog. gátló szedése alatt teljesen normális, ha sokáig nem jön meg, sőt, maga a szoptatás is leállíthatja a ciklust. Az, hogy a gyógyszer szedésének elkezdése után héttel megjött", normális, de nem valódi vérzés, rajta is van a tájékoztatón, hogy köztes vérzés előfordulhat a szedése alatt. Egyébként nekem 20 hónapos volt a lányom, mikor először megjött igazán, addig csak ilyen "vérezgetés" volt 2x, de csak 1-2 napig. Tehát nálad sem borult fel a hormonrendszer, csupán a szoptatás miatt nem menstruálsz (igen, van aki már korán újra vérzik, de az is normális,meg az ellenkezője is).
2010. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszaitokat....:)
2010. okt. 12. 13:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit,szülés után 14 hónappal jött meg. Azóta van minden hónapban,de sokkal gyengébb,mint terhesség előtt.
2010. okt. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a 4. hónaptól volt rendszeres a menstruációm.
2010. okt. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első babámnál a 8. hónapban jött meg, a másodiknál már a 7. héten.
2010. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nálam a helyzet ugyanaz, mint nálad. 6 hét vérzés után pár nap szünet, elkezdtem Cerazette-t, rá egy hétre 2 hét mensi, azóta semmi. 3 hónapos.
2010. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!