Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek teherbe...

Sikerült valakinek teherbe esni szoptatás alatt, hogy még egyszer sem menstruált a szülés óta vagy csak nagyon rendszertelenül?

Figyelt kérdés
És mennyivel a szülés után jött meg nektek?
2011. febr. 13. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. Akkor volt 22 hónapos a lányom és még szopizott bőszen. Szedtem a Continuint, de a vérzésem még nem jött meg. Elmentem a nőgyógyászomhoz és kiírta a Marvelont... Elkezdtem szedni... Mivel már csak komfort -szopizott a gyerek, így azt mondta, ettől rossz lesz az íze, el fogja hagyni a cicit.. Na, nem igazán izgatta a lánykámat :S Viszont valószínűleg a váltás bezavarhatott és teherbe estem... A fiam makk egészséges :)
2011. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sikerült, 4 hós gyerek és Continuin mellett. Életem legszerencsésebb véletlenje volt:)
2011. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!