Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hagyjam szopizni vagy ne?

Hagyjam szopizni vagy ne?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos és elkapott ilyen hasmenés-hányás-hőemelkedés vírust és egész nap szinte a cicimen lóg (szopizik még), viszont semmit nem eszik. Tudom, hogy fontos neki, de nekem meg nagyon fáj, hogy egész nap rajta lóg és csak gyűlik benne a tej, mert nem eszik... Csak játszik/vigasztalódik. Inni iszik vizet és teát. Enni pár falatot.

2023. jún. 17. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Ezt neked kell eldö teni, hagyod e vagy sem.


Nekem egyim gyerekem sem szopottennyi idősen már.

2023. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hagyjad. Rengeteget szàmìt a gyógyulàshoz.
2023. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
14 honapos a fiam,mar nem szopik.ha lenne tejem akkor siman hagynam szopizni akkor es annyit amikor es amennyit akar.
2023. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Biztosan nem, elég nagy már ehhez..
2023. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Biztos iszik tejet csak neked nem tűnik fel. Én hagynám.
2023. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehető legjobb amit most tehet a szopizás. Van benne tápanyag, immunanyag, nem szárad ki. Ha az ő érdekét nézed hagyod, ha a tiédet a fájdalom miatt, akkor nem. Neki ennél jobbat nem adhatsz.
2023. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

persze hogy hadd, ha jót akarsz neki

13 hónapos volt a kisfiam, amikor a nagytesója haza hozott egy hányós vírust. Minden kijött belőle, egyedül szoptatás közben nem hányt, az mentette meg a kiszáradástól

2023. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyenkor tartok szüneteket, azalatt bekenem a mellem lanolinnal (megmondom neki, hogy bibis lett, fáj anyának, pihen a cici, ráhúzom a ruhát, gyereket meg megölelem, ringatom, tehát anya van, csak a cici pihen). Tíz perc is segít, utána a kevésbé fájósat odaadom.


Meg igazából attól fáj, ha sokat nyűglődik rajta, nincs rendesen rácuppanva. Ezt igyekszem korlátozottan engedni neki, hogy ne dörzsölje ki. Amikor percenként mellet váltana, azt se engedem, mert attól is kidörzsölődik.


De ettől még szoptatom, amennyit tudom, fosós-hányós vírusra kifejezetten ajánlják.

2023. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minket a kórháztól mentett meg az, hogy az anyatejet elfogadta.
2023. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eddig szoptattad, akkor pont most miért ne engednéd. Az a pár korty is gyógyulás a pocaknak
2023. jún. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!