Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan csinaljam a kettot...

Hogyan csinaljam a kettot egyszerre, h a kisfiam a tapszert is megegye?

Figyelt kérdés

4 honapos a kisfiam,es sajnos mar par hete keves a tejcsim neki ugy oldottuk meg,h amit elotte pluszban le tudtam fejni es lefagyasztottam azt szedtem elo.

Viszont mostanra az is elfogyott,es vettunk tapszert amit sajnos nem akart enni.

Most h ennyi idos lett elkezdtem adni neki a sutotokot almaval,burgonyaval,amit nagyon szeret,de 1 uvegnel tobbet naponta nem akarok neki adni.Viszont sajnos a tapszerre is ra kell allnunk,mert igy sem eleg neki a tejcsi.

Ez mar a masodik tapszer az elso a milupa ha-s volt,most viszont a beba ha-s az amivel probalkozunk.

Mit gondoltok,lehet ugy a tapszert bekeverni,h a fele anyatej a masik fele a tapszer?Igy ma megette,igaz igy sem tul buzgon,de legalabb megette.

Ti hogyan csinaljatok ezt?Mert attol felek,h egyszer az anyatejet adom neki akkor a legkozelebbi tapszeres evesnel megint nem fogja elfogadni,mert szo ami szo tenyleg nem olyan az ize.

Koszonom szepen a valaszokat.


2008. dec. 30. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi két hetesek vagyunk,de a babom tápszeres,kevés az anyatejem és ha nem adnám neki akkor éhen halna!Én szopi után adom oda a tápszert,de nekem elfogadja!Sajna sokszor bukik tőle,de legalább jóllakik.
2008. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem fogadja el, mert már nem kéri. Elég neki a tejed és a főzi :)
2008. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt nem hiszem,h eleg neki a tej es a sutotokos kaja,mert a tejemet enne,csak nincs eleg.

Egy egy alkalommal 150-180ml tejcsit is megeszik,de nem tudok csak 80-100 ml lefejni,ugyanis cumisuvegbol eszik egy szules utani balesetem miatt /eltortem a csuklom 1 nappal szules utan/ es nem tudtam szopiztatni a gipszes kezemmel a picit,igy uvegbol eszi azota is,szoval azt tudom,h nem eleg neki a kaja,csak ugy gondolom,h az ize miatt nem akarja megenni a tapszert.

Hogy tehetem egy kicsit jobba?Fele fele aranyba mehet bele a tejcsim,es a tapszer?

2008. dec. 30. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon-nagyon korai neki még mást adni az anyatejen, és a tápszeren kívül. Sok baja származhat belőle a későbbiekben.

A legegyszerűbb az lenne, ha növelnéd a tejmennyiséget: igény szerinti szoptatás mindig mindkét mellből, utána mindig fejni, és sokat inni. Néhány nap alatt helyreállhat a dolog. Vagy hívd fel a La Leche Ligát, biztosan tudnak segíteni.

2008. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolso hozzaszolonak csak annyit szeretnek mondani,h elhiheted igenis probalkozom,h tobb tejem legyen,4 honapja mindennap 6-7 is fejek es mindket mellemet,meg akkor is ha a pici szopizott is,mert volt ra alkalom,h szopikazott,de aztan megint nem,szoval ha van esetleg olyan otleted amit meg nem probaltam /sokat inni,szoptatos tea,kulonbozo homeos bogyok,more milk kapszula/akkor ird meg,h mivel es mit tudnek meg azert tenni,h tobb tejem legyen.Hidd el En sem azert adom a picinek a tapszert es a sutotokos uveges kajat mert nem szeretnem anyatejjel etetni,de ha nem eleg sajnos nem tudok mit tenni.

Es ha baja szarmazhat belole /sutotok,(hipp,humana,stb)/akkor miert teszik ki az uzletek polcaira?Gondolom itt is megoszlanak a velemenyek errol.

2008. dec. 30. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!