Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál hogyan? 4...

Tápszeres babáknál hogyan? 4 honapos a kisfiam, kb.200 ml-t kéne alkalmanként ennie, de ö van ugyhogycsak 120 ml-t eszik egyszerre. Akkor hogy csináljam? Megcsinálok 200 ml-t, amit meghagy azt berakhatom hütöbe, a köv. Alkalomra?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így szoktam csinálni, a maradékot beteszem a hűtőbe, és a következő kajánál csak annyi vizet öntök hozzá, amennyit még akarok csinálni (eleinte elég sok ment a mosogatóba, de most már tudom, hogy kábé mennyit kell elkészítenem). B.
2010. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem így is jól eszik ! Csinálj csak 120-at neki , de a maradékot ne tedd el !
2010. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos és 120-150ml eszik és nagyon jó súlyban van. Csinálj meg 120at és ha kevés még csinálj hozzá.
2010. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se tárold. Én azt olvastam, ha hűtőbe teszik a tápszert, többet árt, mintha a szobahőmérsékleten hagynád kint. Meg időben se tárold sokáig. Lehet, csak azért mondják, hogy több fogyjon a tápszerből, de egy ismerősöméknek elcsapta a baba hasát így a tápszer. Inkább csinálj kevesebbet, ha meg még kér, csinálsz egy kicsit. Az meg nem lényeg, mennyit kéne ennie, ha nem kell annyi neki, nem kell duggatni a kajával. Ő tudja.
2010. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, és hűtőben semmi baja nem lesz az elkészített tápszernek. 7 hónapja ezt csinálom, és soha semmilyen gondot nem okozott. B.
2010. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tápszert mindig frissen kell csinálni, nem szabad eltenni. Az én Kislányom 6,5 hónapos, én is 200-akat szoktam neki csinálni, de ma reggelire pl. csak 70-et evett meg belőle. Van amikor viszont az egészet betolja.
2010. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen frissen kell csinálni,de összevissza eszik a baba,egyszer ennyi-egyszer annyi,ha mindig kidobom a maradékot,az irto nagy pazarlás.persze nem napokig tárolom a hütöbe csak mondjuk a köv.etetésig,olyan kb.3-4 órát.
2010. ápr. 29. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Csinálj 150 ml-t,aztán vagy megeszi,vagy ha marad,akkor nem kell olyan sokat kiönteni.Vagy esetleg a közelben valakinek kutyusa?Kutyának oda lehet adni a tápszert,cicának nem.
2010. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!