Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok még,8. ho után jött...

Szoptatok még,8. ho után jött meg először de a második már nem jött meg. Ez még nem állt helyre vagy jön a kistesó? Védekezünk.

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ha rendesen védekeztek sztem még hormonháztartás nem jött helyre....főleg ha szoptatsz még
2008. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Még annyit, hogy ha véletlenül terhes is vagy, akkor sem gond, ha közben szoptatsz (persze csak ha nem görcsölsz).

Ha nagyon nyugtalanít a dolog, vegyél egy tesztet.

2008. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek, elég valoszínu, hogy csak a hormonok nem rendezodtek még. Nekem kb. fél évig volt rendszertelen, akár 35 napos is, mostanra állt vissza.
2008. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után először 7,5 hónapra jött meg. A második mensi a baba 10 hós korában jött meg, csak utána állt be havonta. Sajnos elég rendezetlen ciklusba, 24-36 naposak. Viszont még szoptatok.
2008. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kipróbáltam egy tesztet ami először negativ lett pár óra mulva ua teszten megjelent halványan a pozitiv csik,tehát most már teljesen tanácstalan vagyok.
2008. dec. 31. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááát...a tesztekre általában rá van írva - legalábbis, amilyeneket én eddig használtam -, hogy hány perc után kell leolvasni az eredményt, azon az idon túl már nem mutat valos eredményt. ezt esetleg nézd meg... és esetleg csinálj egy másik tesztet is. De védekezés mellett kicsi a valoszínusége szerintem.
2008. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!