Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Féléve szültem (császár)....

Féléve szültem (császár). Csak szoptatok és karácsonykor jött meg először a havim. Aztán január 30án és azóta semmi? Óvszerrel védekezünk és nem vettük észre hogy lett volna baleset. Aggódnom kéne hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Bár csak a végén húzzuk fel. 2hete csináltam tesztet az negatív lett. Nem tusom mekkora az esélye hogy még is. Nem lenne jó mert az orvos szerint 2évet kellene várni.
2009. márc. 14. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is folyton aggódom.Mi krémmel védekezünk bizonyos körülmények miatt és rendszeresen tesztelek.Rettegek az abortusztól, és nem csak magam miatt.Hiába tudom, hogy el kellene vetetni a császározás miatt, nem tudnék belenyugodni.
2009. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!