Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki hogyan oldja meg az etetést...

Ki hogyan oldja meg az etetéstha nem viheti magával a babáját? Fejtek le tejet neki addig, és cumisüvegből? Igény szerint szoptatott babánál 1-2 órára?

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsed van 10-es, de ne legy ennyire konnyelmu, biza vannak olyan helyzetek. Te megusztad, hala a jo egnek!

En nem. Pl egy bolcsessegfog mutet, csak hogy valami kisebbet mondjak, ahova azert annyira nem szerencses anyatejes babat vinni.

2023. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írja hogy nem tud olyan helyzetet elképzelni ahova nem viheti magával az örüljön, hogy nem került ilyen szituba. De ne oktassa ki a másikat aki sajnos igen.

Második babámnál a covid kellős közepén bizony én kerültem ilyen helyzetbe , sajnos nem is egyszer. Frissen műtött császáros anyukaként begyulladt a hegem, vissza kellett mennem a 30 km-re lévő kórházba. A férjem vitt,mert friss műtéttel nem vezethettem , anyukám pedig maradt a babával otthon. Mivel a kórházba rajtam kívül senki nem jöhetett be, nem vihettük magunkkal a babát, mert decemberben a -10 fokban hol lett volna vele a férjem?! 2-3 naponta jártam vissza sebtisztításra, és vették vért, mekkora a gyulladás a szervezetemben. Ott a folyosón kellett megvárnom a vérvétel eredményét és ha nem volt magas, mehettem haza. Volt hogy reggel 7kor eljöttünk otthonról és délben értünk haza. Közben anyukám előtte este és reggel lefejt tejjel volt, hogy kétszer is megetette cumisüvegből. Kisfiamnál szerencsére nem okozott cumizavart.

2023. júl. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1-2 óra megoldható fejéssel. Eszik mielőtt elmész és hagysz neki ott cumisüvegben tejet. Hiába van sok tejem, nem tudtam 1 üvegnél többet fejni szoptatás mellett. Célszerű úgy időzíteni a mennést, hogy aludjon.
2023. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%

Fejtem és megkapta cumisüvegből. De mondok durvábbat is: volt, hogy tápszert kapott, ha nem volt elég a lefejt tej.

Nem zavart bele a szoptatásba, igény szerint tudtam szoptatni.

2023. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!