Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatott babád, melyik...

Szoptatott babád, melyik fajta cumisüveget fogadta el? Pótlásra lenne szükségünk.

Figyelt kérdés

Bimbóvédővel szoptatok, Mam márkájuval.Már próbáltam a Mam és Avent üvegeket, de amint az etetőcumi a szájához ér elkezd öklendezni.

3és fél hónapos.


2015. júl. 11. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee Close to Nature, ennek mell formája van, mondjuk a lányom az Aventet is elfogadta.
2015. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lansinoh. Nagyon szereti a kisfiam, jól illeszkedik a szájába és nem zavarta be a szopizásban.
2015. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de az enyém egyiket se
2015. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mamosat. Egyből:-)
2015. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mammosat, újszülöttként jó volt, de 4-5 hósan nem találtam megfelelő lyukú/méretű cumirészét
2015. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NUK First Choise.
2015. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tomee Tippee. Az én babám 3 hónapos, anyatejes, viszont a nagy melegben teáztattam is, ezt gond nélkül elfogadta. A Mam márkájút nem.
2015. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!