Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik szedték az AZALIA fogamzá...

Akik szedték az AZALIA fogamzásgátlót mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy milyen gyakran jött meg,volt e valami hatása a babára-tejmennyiség/íze...és mennyire biztonságos?
2008. dec. 31. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én december 19-e óta szedem. Három nappal ezelött megjött a menzeszem,igaz nem sok de van és egy kicsit a hasam is fáj! Amúgy ilyenkor is tovább kell szedni és abszolut nem kell hagyni tablettamentes napot! Amúgy én még csak jót hallottam róla.A tejemmen úgy vettem észre semmit nem változtatott.Eddig is nagyon nyugodt babám volt és most is az és úgyanugy eszik. Minden jót! 7hetes kislány anyukája
2008. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lassan 1,5 hónaja szedem az Azalia-t. Semmi sem történt velünk azóta. A kisfiam ugyanúgy szopizik mint előtte, a vérzésem sem jött meg. 09.29-én született a pici, és utána is csak 3 napig véreztem.

2008. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!