Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18éves vagyok, és soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves vagyok, és soha nem szedtem fogamzásgátlót, de az orvos ki irta nekem a Triregort. Egy kérdésem azért mégis lenne, akik használták v használják, azok milyen mellékhatást tapasztaltak a gátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És h a kis idő múlva elfog múlni csak a szervezetednek hozzá kell szokni?
2009. ápr. 18. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos h lesznek mellékhatásai. ugy tudom h ez nem alacsony hormontartalmu, tehat okozhat pl. hizast, de ha nem vagy ra hajlamos, akkor nem lesz semmi. vannak, akik nem reagalnak a hormonokra (de jo nekik :) ).
2009. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs libidó csökkenés, se hízás, se fogyás, a menzesz 3-4 napos gyengébb lett, az eddigi majd másfél hét erős vérzésről...

Csak pozitívum.

2009. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt szedek. Nekem nem volt semmilyen mellékhatása, csak tényleg kevesebb lett, és pár napig tart, ráadásul nem is görcsölök tőle. Nekem is csak pozitív "élményem" van a gyógyszerről.

2009. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem híztam tőle, viszont ha migrénes vagy akkor vigyázz vele, mert nekem csak felerősítette, illetve gyakoribbá vált
2009. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia. kb. én is ennyi idős voltam mikor elkezdtem szedni a tri-regolt, nekem semmi mellékhatása nem volt, sok éven át szedtem, azért váltottam mert bejöttek az alacsonyabb hormontartalmú tabletták, és gondoltam váltok.

Mástól hallottam olyanokat, hogy meghíztak tőle, meg szőrösödtek. Hát ez is egyéntől függ. Ha valami mellékhatást tapasztalsz, szólj a nőgyógyászodnak és felír egy másikat!

2009. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A Triregoltól anyukám és a barátnőm is bevérzett. Én a helyedben másik tablettára váltanék
2009. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nem vált be,nagyon nagy a hormontartalma, és ha egy nap lettem volna rosszul igencsak megbetegedtem volna tőle,a májamat tönkre vágta egy időre,kiszáradásom volt tőle, és megnagyobbodott a májam,ne szedd.
2009. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiztam tőle mert a Tri kezdetű gyogyszerek állitolag régebbiek magasabb hormontartalommal.

Olcso volt viszont a többihez képest.

Lehet nálad semmi nem lesz,de egy fiatalnak ujabb fajta gyogyszert szoktak felirni aminek kevesebb a hormontartalm-korszerűbb.

Nekem a hízás amugy 2 év után jelentkezett.váltottam és megszünt.

Desakis teljes labor készitése után merd elkezdeni,mert sok doki van ki nélkül is felir vmit,és lehet többet árt igy mint használ.

2009. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!