Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki szoptatás alatt esett...

Aki szoptatás alatt esett teherbe,azok közül volt olyan akinek a terhesség első jele az volt,hogy fájdalmas lett a szoptatás?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam még szopizik. Tervben van a tesó,péntekre nem várom. Pár napja rettentő kellemetlen lett a szoptatás. Lehet azért mert baba van? Eddig sose éreztem ilyet az elmúlt két évben,a kezdetektől fogva jól ment a szoptatás.
2023. júl. 16. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt megjön mindig volt pár ilyen nap.
2023. júl. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem volt ilyen.
2023. júl. 17. 06:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam a pozitív teszt után volt az első jel a kellemetlen szoptatás. Sőt azóta is előjön, mikor a menstruáció esedékes lenne, az a pár nap nagyon rossz.
2023. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szoptatás csak a második trimeszterre lett kellemetlen, amikor elment a tejem így a 20. hét környékén. Addig ez nem volt. Sőt, féltem tőle, hogy milyen lesz, mert az első babával rettentő érzékenyek lettek a melleim, de a másodiknál semmi ilyesmi nem volt, abszolút nyugodtan zajlott tovább a szoptatás.

De mindenképpen szurkolok neked! Simán lehet emiatt is.

2023. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A héten kiderül☺️
2023. júl. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!