Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért érzem ezt szoptatás közben?

Miért érzem ezt szoptatás közben?

Figyelt kérdés

A kezdetektől anyatejes a kislányom, már 21 hónapos. Sokáig kajatol függetlenül is szeretett cicizni, de erről sikerült leszoktatni, már csak alváshoz adom neki és éjszaka ha felébred.

Erről is már nagyon szeretném leszoktani.

Már szinte egyáltalán nem eszik belole, nyilván ami megy lenyeli, de húzza el magát és húzza vele a mellemet is. Általában csak tartja a szájában , szopogatja, ami belőlem elképesztő idegességet vált ki, egyszerűen utálom ezt az érzést, undorodom tőle, irritál. Amikor rendesen szopizott sosem volt ilyen bajom.

Nagyon azon vagyok, hogy elvalasszam, de eddig sajnos nem volt hajlandó máshogy elaludni.

Előre utálom már az altatasokat, mert mindig síkideg leszek közben, az utóbbi időben, szégyellem is magam emiatt. Nem tudom miért zavar ennyire .



2023. júl. 16. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 21hónapos.


En 10honapis korában voltam igy.

Addigra már mindent evett, minden étkezés ki volt váltva. Csak az alváshoz kellettem. Nappal 2x, este, éjjel 100x.


Utáltam, gyűlöltem már. Amíg a kaja miatt szoptattam, nem volt olyan nagy bajom vele. De mikor már csak cuminak hasznalt, ott már nem bírtam.


Én eréjes voltam és meguntam, nem adtam. 2 nap sírdogálas volt és ennyi. Megszokta.


En aztmondom, inkább 2 nap szenvedés mijd a kettőnknek és utána boldog lét, mint húzzam hetekig/hónapokig és én meg beleőrüljek.

2023. júl. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Lassan két éves és még mindig szopizik? Hamarabb lekellett volna választani.
2023. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van. Csak az a baj, hogy tegnap is másfél órán keresztül altattam ringatva (mellefekves, osszebujas nála abszolút nem működik), de akárhányszor leraktam, felébredt. 14 kg, nem könnyű.

Te hogy altattad leválasztás közben, után?

2023. júl. 16. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
A munkatársnőm úgy szoktatta le a 2,5 éves kislányát,hogy azt mondta neki,hogy van egy kislány aki beteg és neki nagyobb szüksége van a tejre,ne igya el előle és így segít neki abban hogy meggyógyuljon. Fura leszoktatási mód egyébként,de sikerült neki. Csak 2x kérdezett ra utana a kicsi,akkor az anyukja elmondta mégegyszer ugyanazt a szoveget es utana mar nem is kerte
2023. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Összebújva.

Ugyan abban a pózban, mint a szoptatás, csak nem kapta a szájába.

Eszem ágaban nem volt ringatni.

Sírt, kicsit le kellett fognom. De valamit valamiért. Ha szaranya vagyok, akkor is

2023. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!