Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt ha megjön...

Szoptatás alatt ha megjön vagy kisebb vérzés van akkor a baba zavartalanul szopizik tovább ennek ellenére?

Figyelt kérdés
Most vagyunk három hónaposak és két hetesek és a mai napon véres lett a bugyim, nem tudom hogy ez a menstruáció-e de kicsit megijedtem hogy most mi lesz a szoptatással. Örülnék ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat. Köszönöm.
2010. okt. 14. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb babt nem zavarja. Állítólag ilyenkor megváltozhat a tej íze, emellett csökkenhet is átmenetileg a tej mennyisége (ez sűrűbb, igény szerinti szoptatással könnyen orvosolható. Az enyémeket soha nem zavarta, a gyerekeim 2-2 évig szopiztak rendületlenül, függetlenül attól, hogy nekem közben visszaállt a ciklusom :) 4 gyerekes anyuka
2010. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Se a fiam nem szólt semmit, amikor szülés után 4 hónappal megjött először, se a tejtesója. Rendületlenül fogíasztották tovább a tejemet.
2010. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fiam 8 hetes volt amikor nekem megjött, de ő ugyanúgy imád szopizni azóta is :) MOst két és fél hónapos
2010. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!