Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség, szoptatás és...

Terhesség, szoptatás és vérzés? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 7 hetes terhes vagyok, kicsit vérezgetek. Közben még napi kétszer-háromszor szoptatok. Az orvos írt fel Ultrogestant, meg mondta hogy pihenjek sokat. A szoptatásra rákérdeztem, azt válaszolta, hogy nem számít, szoptassak csak nyugodtan. Volt valaki hasonló helyzetben? Nektek mit mondott az orvos?
2011. jún. 24. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem megtiltotta a szoptatást,amint elkezdtem barnázni és kaptam én is utrot.
2011. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából több embert is ismerek, akiknek ugyanez volt a problémájuk, és mindannyiuk szigorúan el lett tiltva a szoptatástól. Közben beszéltem másik orvossal, az is azt mondta, hogy szoptassak nyugodtan. Most kifogtam a két leglazulósabb dokit az országban, vagy a többiek parázzák túl?
2011. jún. 26. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Görcsölés,vérzés,vetélés nem javasolják a szoptatást.

Mekkora a babád?

2011. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyolc hetes majdnem. Most pár napja nem vérzek, pedig szoptatok.


Különben én is azt hallottam mindenütt, amit Te is írtál.


A kisfiam meg tegnap bekapott valami hányós vírust, a gyerekorvos szerint ilyen helyzetben szoptassam minél többet. A helyzet egyre fokozódik! :-), vagy :-(

2011. jún. 28. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a szoptatott gyermek? Én is így voltam, az akkor másfél éves kisfiam még szopizott, mikor terhes lettem. Nekem is kellett az Utrogestan (az elsőnél is, előtte volt vetélésem), az én orvosom azt mondta, hogy az első harmad végére állítsam le. És magától hagyta abba, egyik napról a másikra (fanyalgott, beleborzongott, tényleg változhat az íze, egyszer aztán mondta, "nem jó" és többet nem is próbálkozott.
2011. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Másfél éves.


Köszönöm a válaszokat, de úgy tűnik megoldódott a probléma. Pár nap óta nem vérzek, pedig már talpon vagyok egész nap. Szoptatás maradt.

2011. júl. 1. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megszűnt a vérzés. Gyógyuljon meg a gyermek is, a szoptatás ekkor tényleg jó. Boldog babavárást :)
2011. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. júl. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!