Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ezek alapján elég...

Szerintetek ezek alapján elég a tejem?

Figyelt kérdés
1 hetes a babám. A kórházban sajnos kapott tápszert, de itthon már csak szopizik. Egész nap nyugodt, keveset sír. Ha éhes, akkor is csak a kezét eszi, olyankor cicire teszem. Nap közben 1,5-3 óránként szopizik, de nem hosszan, kb. 15-20 percet. Éjszaka viszont szinte végig cicin lenne, max. 2 órát alszik egyhuzamban. Akkor sem várom meg, hogy sírjon, ha nyüglődik, eszi a kezét, akkor rakom cicire. Kb. 5 pisis és 1-3 kakis pelus van naponta. A kaki nagy adag, mustársárga. Kicsit amúgy besárgult a babám, de nem vészes, nem extrán aluszékony.

2023. aug. 5. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ezek szerint elég de még ugyis alakulni fog,még csak 1 hetes.

Kb 2 3 nap után kezd el belövelni

Pihenj ha tudsz napközben is mert lehet estére azért nincs tejed annyi.

Ezért eszik többször,de nem is baj így jobban beindul

2023. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Este zsírosabb a tej, sok baba éjszaka emiatt többet eszik. Nincs gond. Én le se tudtam tenni pedig nekem túl sok tejem volt. Az elején sokat kell enniük.
2023. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leìrtak alapján van elèg tejed. Nekem rengeteg tejem volt, mègis sokat evett èjjel a babàm. Volt, hogy èjjel 2-től 5-ig szó szerint fokyamatosan mellen volt. Tehàt ha gyakran, vagy sokàig eszik, az nem annak a jele, hogy nincs tej.

Nappali szopiknàl, ha megvan a kb 15 perc aktìv szopàs, az alatt simàn jòllakik. Hatèkonyan eszik.

2023. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem max 10 percet ettek…


Úgyh nem ezen múlik..


Mjnden gyerekem jól gyarapodott.. hosszan szoptattam..

1-2. Gyereket tandem 1 évet ( kicsi korkülönbség.


Most ikreket szotatok..


Mind2 1 kg felett hízik most az első hónapban..


Ne görcsölj rajta..

Ha van pelus.. nyugodt a baba akkor felesleges ezen görcsölni..

2023. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján van tejed.

Neki így van igénye a cicidre. Nem feltétlen azért mert kevés a tejed.

2023. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!