Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetes kismama vagyok....

14hetes kismama vagyok. Szerintetek kisfiú vagy kislány lehet a babám ez az ultrahang kép alapján? Kép kommentben

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 23:16
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2022. okt. 6. 23:17
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Az orvos nem mondta meg? Úgy tudom, 16 hetes kortól már meg lehet állapítani a baba nemét.
2022. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Külföldön élek és azt mondta az orvosom ő 99÷ban tudja, de 20.hetig nem mondhatja el. mert bizonyos vallásokban nem egyenértékű a kisfiú és a kislány baba, és sajnos 20.hetig meg lehet vallási okokra hivatkozva szakítani a terhességet 😢
2022. okt. 7. 00:05
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi, nem tudom nem leírni, hogy épp az előbb olvastam a júniusi kommentedet a Vetélés utáni babavárás csoportban (az ultrahangról ismertem fel, hogy te vagy az, stimmel az orvos és a te neved is)


Nekem amúgy lánynak tűnik az, ami a képen van.

2022. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Semmi baj hogy leírtad, ki vagyok.

Gondolom ha júniusi kommentem olvastad, akkor azt is olvastad, hogy sajnos Június 28.an ment el a kémiai terhességem. A képen szereplő picuri, a következő hónapban fogant meg, nagy boldogságunkra

2022. okt. 7. 00:15
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Sajnálattal olvasom, milyen nehéz és szomorú út vezetett számotokra a kis csoda érkezése előtt.


Mint laikus én kislányt tippelnék, olyan mintha a nagyajkait látnánk a két lába között. Nem vagyok szonográfus, pici türelem, biztosan hamarosan ki fog derülni.


Egyébként hasonló cipőben járunk, 14 hetes és 1 napos vagyok, még én sem tudom, hogy milyen nemű lesz.


Boldog babavárást kívánok! 💚

2022. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%
Én egy odaégett pirítóst látok a képen.
2022. okt. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is lány, az én fiam máshogy festett 14 hetes ultrahangon.

(Mondjuk utána mondták egyszer lánynak is, de a legutóbbi állás szerint fiú a javából)

Boldog babavárást!

2022. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Kislany, nekunk kisfiu és ott zacsi volt:)
2022. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Gratulalok egyebkent:):)
2022. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!