Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kapott valaki úgy tetanuszt...

Kapott valaki úgy tetanuszt hogy anyatejes volt a babája?

Figyelt kérdés
Ma kaptam tetanuszt, jeleztem hogy anyatejes a babám elvileg olyan tetanuszt írtak fel ami mellett lehet. De azért mégis kíváncsi vagyok . Nem mondták hogy nem szoptathatok tovább
2023. aug. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem tetanuszt kaptál, hanem tetanusz elleni oltást.

Ha mondtad, hogy szoptatsz és nem mondták, hogy nem szabad, akkor nem lesz gond. Nem fogja itt senki megcáfolni az orvost.

2023. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy bárki cáfolja meg . Hanem hogy járt e már valaki így
2023. aug. 19. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha átjut az anyatejjel sem okozhat gondot, köldökfertőzés esetén újszülöttek is kapják néha az oltást.
2023. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2023. aug. 19. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! A gyereked 2 hónapos korában maga is kapott tetanusz oltást és kap is még párat.... Szerinted? Ha ő maga is kap, lehet bármi baja attól hogy te kapsz??
2023. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!