Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akiknek a babája hamar,2-3...

Akiknek a babája hamar,2-3 hónapos korukban már átaludta az éjszakát, azt hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Vagy a babáitok maguktól nem kértek enni éjszaka?
2010. okt. 16. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónapos kora óta alszik a kislányom éjszaka. Egyszerűen nem kelt fel. Vártam 1 hetet, utána visszaköltöztem a nagyszobába, azóta egyedül alszik, estétől reggelig. Nem volt semmi praktika...
2010. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Az én babám 3 és fél hónapos és nemhogy egyre jobb lenne(eddig egyszer kelt),hanem mostmár 2x eszik éjszaka!
2010. okt. 16. 15:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapok voltak a legjobbak. :) Hajnalban kelt/keltettem egyszer és aludtunk tovább 9-ig... Aztán 5-6 hónaposan ahogy egyre több foga lett, egyre többször kelt éjszaka, mindig cicit kapott, így szépen hozzászokott. 1 évesen már volt, hogy óránként fent volt éjszaka! Most 2 éves múlt és még mindig felébred 4-5 alkalommal.
2010. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom is egyre tovább bírta, mikor hazahoztuk 5 órát, 2 hónaposan pedig 9-10 órát átaludt már szopi nélkül. Viszont félévesen elkezdett ébredni, pár hónapig tartottak a 2-3 ébredéses éjszakák, utána megint visszaállt, és végig alszik már 12 órát (1,5 éves).

Én nem csináltam semmi különöset (bár ő napközben talán picit többször evett, mint más babák, éjjelre így tele volt...:) )

2010. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, Nálatok lehet most növekedési ugrás is, és esetleg azért kér 2x éjjel.
2010. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hónapos kora óta alszik éjjel. Semmi praktika, mindig egyre később kelt reggel, aztán egyszer csak 10-12 órát aludt éjjel. Szerencsém volt. Már 2 éves, azóta is nagyon jó alvó.
2010. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lányom is 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Ő sokat cicizett és délutánra,estig sűrűsödtek az evések gyakorisága. Így estére megtelt:-)
2010. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2 hónapos kora óta végig alussza az éjszakát, nem csináltam semmit, csak nem kelt fel éjszaka!

Az első éjszaka mikor nem kelt fel enni fura volt, én óránként keltem fel és néztem meg, ő pedig békésen szunyókált!

Most, hogy jönnek a fogai megint felébred, de nem kér se enni, se inni, csak a cumija kell és egy kis simizés! :o)

2010. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Tápszeres vagy szopik? Nem mindegy ugyanis. Az anyukáknak sokkal kényelmesebb, ha a baba alszik estétől reggelig, de a tejtermelésnek az használ, ha a baba éjjel is felkel szopni. Úgyhogy ha anyatejes a baba, akkor örülni kell az éjszakai szopiknak.
2010. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Itattam vele cumisüvegből vizet, majd cumikát adtam a szájába. Hamar (kb 2 éjszaka alatt) leszokott így a felébredésről.

Most 8 hónapos, és újra felkel hajnalban, de most nem működik ez a módszer :(

2010. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!