Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez már a 6 hónapos növekedési...

Ez már a 6 hónapos növekedési ugrás?

Figyelt kérdés
1 hete betegek lettünk(5,5hós kisfiam is) volt, hogy köztünk aludt de máskor is volt már és nem volt gond a sajat ágyában alvással. Most viszont 5 napja nem tudom az elalvása után berakni az ágyába mert folyton a cicit keresi... magunk mellé vettem hátha úgy alszunk is valamit... na hát semmit konkrétan ahogy megmoccanok folyton cici kell, vagy elalszik és kiesik a szájából rögtön cici, ha el is alszik akkor is max egy óra és kéri megint. Nagyon kimerítő már 5. Napja konkrétan semmit nem alszom :(

2023. szept. 11. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdődik


Nekem ilyenkor romlott meg az alvása végérvényesen

2023. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahhh szuper 😭😭😭 de ez most mi lenne?Alvásregresszión már túl vagyunk..."elvileg"

Mindíg cicin alszik el, felveszem ringatom picit és gond nélkül berakom az ágyába este 9kor és alszik 2-3 ig első körben... de most is odáig eljutunk, hogy felveszem ringatom de ahogy beteszem az ágyába sír 🥲

Neked mennyi idős a babád? Azóta se rendeződött egyátalán?

2023. szept. 11. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogzik esetleg?

Fiam ugyan tápszeres volt már 5.5 hónaposan, de neki meg az üveg kellett bő egy hétig éjjel vagy 4x. Már direkt alig raktam bele, mert képes lett volna fél litert meginni egy éjszaka alatt, neki a komfort szopit pótolta ez a cselekvés. Mikor kijött a foga simán ment vissza a saját ágyába és megszűnt ez a mizéria.

2023. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alsó 2 foga már kintvan, gyanus, hogy jön a felső
2023. szept. 11. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!