Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Cicifüggő babátok mikor...

Cicifüggő babátok mikor választotta le magát?

Figyelt kérdés
Kivártátok amíg leválasztotta magát vagy leszoktattátok valahogy? Mikor és hogyan? Másfél éves kisfiam még mindig nagyon ragaszkodik hozzá, pedig én szívesen abbahagynám már. Eljön az ideje annak, hogy magától elhagyja?
2023. okt. 5. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
2év 3hónapos volt amikor én leválasztottam. Ő még szerette volna de terhes lettem és nekem nem volt már kényelmes illetve, hagyni akartam egy kis szünetet magamnak. Most több mint 2,5éves de még mindig rápróbálkozik néha, kérdezi, hogy szopizhat e, huncutkodik, hogy eljátssza, hogy bekapja, vajon rászólok e.
2023. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Kivartam, 1,5 evesen mar csak reggel felkeleskor,a delutani alvashoz , es esti alvashoz kerte (elotte napi sokszor), 2 evesen o mar nem aludt delutan (kulfoldon lakunk, itt nincs kenyszer altatas az ovodakban), igy reggel meg este, majd 2,5 ebesen egyik naprol a masikra nem kellett neki egyaltalan.

Nekem igy jo volt mert este 5 perc alatt elaludt a szopival.

2023. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem 3 éves volt :/

Mikor álmos volt próbáltam kerülni hogy lásson, úgy el tudott aludni egyedül

2023. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy évesen leválasztottam, volt pár hét hiszti, de nem érdekelt.
2023. okt. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
3,5 évesen magától. 2,5 éves kora után kezdte a bölcsit, semmi gond nem volt a benti altatással, holott otthon még kellett délben is. Hétköznap reggel-este, hétvégén plusz délben kérte, majd előbb az estit hagyta el, majd a hétvégi delest. Kb. fél évig már csak hajnalban kellett félálomban, de nem minden nap ébredt. Utána megbeszéltük, hogy ha ovis lesz, akkor már nem kell. 1 hónap ovi után el is maradt. Nekem nem volt teher, sőt.
2023. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én a fiamat 13, lányomat 10 honaposan választottam el.

Azt mondják, addig kell szoptatni, míg anyának és babának is jó. Nekem eddig ment.

Nekem a lélektani határ amúgy is 1 év volt. Afelett nekem már a bizarr kategória.


Barátnőm a mai napig várja, hogy a fia leválassza magát. 3.5 éves.

(Őt annyiban megértem, hogy nem lehet több gyereke, így ennél az egynél kiéli magát)

2023. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Enyém 2 éves,csak alváshoz kell neki a szopi,most a bölcsődei beszoktatás miatt nem erőltetem a leválasztást,épp elég lesz neki beszokni a bölcsibe. Ovi előtt akarom leválasztani.
2023. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Derjaderja ***** válasza:
43%

Én a nagyot 4 évesen választottam el 2 év tandem után. Már mindjárt 5 de még mindig sirdogal néha miatta de ő extrém testvérfeltekeny.

A kicsi decemberben lesz 3 ő még sajnos többször kel éjjel cicizni és ha én jelen vagyok csak mellen alszik el (a bölcsiben elalszik simán, az apjával még kihagyja a du alvást amíg nem vagyok ott, kivéve hosszú autóuton).

Elég szívás és frusztráló. De teljesen esélytelenek érzem egyelőre.

2023. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 hónaposan, 1 hónap alatt magától abbahagyta. 4 hónapos terhes voltam a tesóval és addigra szerintem már tejem sem volt (3 hónapos terhesen még úgy tűnt, hogy van).
2023. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!