Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Könnyen átszokik a ciciről a...

Könnyen átszokik a ciciről a baba a cumisüvegre ha esetleg nem tudnám szoptatni( nincs tejem vagy egyéb más okokból)??

Figyelt kérdés
Mármint értem azt h pl 3 hónapos koráig szoptatom és utána pl nincs tejem akkor könnyen átszokik a tápszerre, cumisüvegre? Ez csak egy példa.Nyilván addig szoptatom amíg tudom.
nov. 12. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk nagyon konnyen atszokott, a tapszer izevel se volt problemaja, elotte 5 honapig szoptattam.

De mar rogton elsore elfogadta a cumisuveget is.

nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most 9 hónapos a kisfiam, őt pl sosem sem érdekelte honnan jön a kaja, csak jöjjön.


Az első hetekben, miután haza hoztuk, nagyon kínlódás volt a szoptatás, sokszor fájt, vérzett a bimbóm, kirepedt, besebesedett. Sokszor fejtem neki, és volt, hogy napokig cumisüvegből evett, mert olyan csunyán besebesedett mindkét bimbóm.

Aztán simán vissza állt a cicire.


4-5 hónapos korában újra kezdtem a jogsit, így sokszor a férjem vagy anyukám etette lefejt tejjel, cumisüvegből amíg vezettem.

Aztán honapokig cici volt.


Nemrég megtaláltam a vésztartalanéknak vásárolt tápszert, így esténként cumisüvegből azt adtam neki, 2-es cumifejjel.

Amikor elfogyott a tápszer, simán vissza tudtam rakni cicire.



Másnak meg cumizavaros lesz a babája, megint más baba meg nem fogadja el bármelyik cumifejet.

Szóval nehéz megmondani 100%-ra, hogy mi lesz :)

nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom sokáig vegyesen kapott mellből és cumisüvegből is tejet. Aztán 4 hónaposan egyszer csak a cumi nem kellett neki. Most 9 hónapos, azóta sem. A szájába sem lehet tenni, tekeri magát, sír, bármit próbálunk neki így adni. Már sok foga van, úgyhogy tud fájni a szoptatás, gondoltam próbálok bimbóvédőt. Azt sem akarja elfogadni, azonnal kiköpi a mellem amint észreveszi, és onnantól annak az etetésnek lőttek is, nem veszi vissza, csak néz megrovóan.
nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!